100 mest utlånte bøker i Bibliofil-bibliotek de siste 6 måneder


OmslagIndexForfatterTittelUtlånEksemplarUtl/eks
1Kibuishi, KazuSteinvokteren 814218844
2Griffiths, AndyGutta i trehuset med 13 etasjer 754321893
3Moyes, JojoFremdeles meg 709513175
4Horst, Jørn LierOperasjon Mørkemann 692717314
5Horst, Jørn LierOperasjon Vindkast 675415534
6Kibuishi, KazuSteinvokterens forbannelse 672414214
7Horst, Jørn LierOperasjon Tordensky 670617453
8Horst, Jørn LierOperasjon Sommerøya 662216294
9Kibuishi, KazuByen bak skyene 655813324
10Horst, Jørn LierOperasjon Solnedgang 654115734
11Horst, Jørn LierOperasjon bronseplass 642013994
12Horst, Jørn LierOperasjon Spøkelse 619112564
13Horst, Jørn LierOperasjon Påskelilje 617813804
14Griffiths, AndyGutta i det enda større trehuset med 26 etasjer 608115723
15Horst, Jørn LierOperasjon Mumie 605911195
16Horst, Jørn LierOperasjon Sirkus 603512524
17Griffiths, AndyGutta i det enorme trehuset med 39 etasjer 599715973
18Horst, Jørn LierOperasjon Sjørøver 599311655
19Kinney, JeffEn pingles dagbok : Greg Heffleys dagbok 597422992
20Horst, Jørn LierOperasjon Plastpose 578412684
21Kibuishi, KazuIldfuglen 577811025
22Kibuishi, KazuAlveprinsen 556010905
23Kibuishi, KazuFlukten fra Lucien 553311114
24Kibuishi, KazuDet hemmelige rådet 546910785
25Griffiths, AndyGutta i trehuset med 78 etasjer blir filmstjerner 546710775
26Pilkey, DavKaptein Supertruse og de rampete robotene 504612933
27Horst, Jørn LierJakten på Jungelens dronning 49979225
28Griffiths, AndyGutta i det du-tror-det-ikke-før-du-får-se-det store trehuset med 52 etasjer 499010944
29Flatland, HelgaEn moderne familie 49427047
30Kinney, JeffGode, gamle dager 484213323
31Nesbø, JoMacbeth : roman 47927096
32Horst, Jørn LierOperasjon Skipsvrak 47748815
33Horst, Jørn LierJakten på Tyven-tyven 47358515
34Horst, Jørn LierKatharina-koden : kriminalroman 46946307
35Griffiths, AndyGutta i trehuset med 65 etasjer som viser seg å ikke være godkjent av bygningsetaten (og som derfor må rives)! 468710864
36Horst, Jørn LierJakten på kaptein Kroghs gull 46639165
37Horst, Jørn LierSalamandergåten 460024161
38Kinney, JeffDen brutale sannheten 442017762
39Nesbø, JoTørst 44119304
40Kinney, JeffUt på tur, aldri sur 434113193
41Kinney, JeffFerieparadiset 42258764
42Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse begynner på skolen 42028285
43Kinney, JeffBrakkesyke 419215232
44Läckberg, CamillaHeksen 41755807
45Kinney, JeffSiste stikk 413015532
46Pilkey, DavKaptein Supertruse og Professor Bæsjebleies farlige felle 41139264
47Akerlie, IbenLars er lol 409013393
48Kinney, JeffRodrick ruler 408815192
49Kinney, JeffDobbel innsats 401710053
50Riley, LucindaKjærlighetsbrevet 40028854
51Rowling, J.K.Harry Potter og de vises stein 396315932
52Kinney, JeffTøffe tider 392513482
53Jacobsen, RoyRigels øyne 38338934
54Griffiths, AndyGutta i trehuset med 91 etasjer sitter barnevakt i en bagett 38036615
55Pilkey, DavKaptein Supertruse og de drittleie doene 37629194
56Christensen, Lars SaabyeByens spor : Ewald og Maj 35857444
57Pilkey, DavKaptein Supertruse og invasjonen fra de utrolig slemme kantinedamene fra verdensrommet (og det påfølgende angrepet fra de like onde zombie-nerdene) 35378464
58Pilkey, DavKaptein Supertruse og den bioniske busegutten : Snørrmonsteret 35117384
59Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse på badeland 349511912
60Kinney, JeffHundedager 347413562
61Riley, LucindaSkyggesøsteren 34118434
62Pilkey, DavKaptein Supertruse og utedassfolkets ufyselige ugjerninger 33516754
63Kinney, JeffFemte hjul på vogna 325212972
64Adler-Olsen, JussiSelfies 32055236
65Pilkey, DavKaptein Supertruse og Hebbe Hundetruses horrible herjinger 31966275
66Horst, Jørn LierUndervannsgåten 319013322
67Pilkey, DavKaptein Supertruse og de radioaktive robottrusenes redselsfulle revansj 31715965
68Lunde, MajaBlå : roman 31564576
69Lunde, MajaSceneskrekk 31479573
70Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse vender tilbake 31448543
71Pilkey, DavKaptein Supertruse og den bioniske busegutten : De råteite robotbusene tar hevn 31416464
72Hoem, EdvardLiv andre har levd : roman 30865126
73Jæger, JørgenGuden : kriminalroman 30314506
74Solberg, A. AudhildKampen mot superbitchene 301611972
75Horst, Jørn LierMaltesergåten 296511052
76Dahl, RoaldMatilda 296417281
77Peers, BobbieLuridiumstyven 294711512
78Molaug, Marius HornVerdens verste venn 29067094
79Pilkey, DavHundemannen 28634845
80Horst, Jørn LierUlvehundgåten 279810892
81Walliams, DavidGangster-bestemor 27468643
82Peers, BobbieOrbulatoragenten 27407653
83Peers, BobbieKryptalportalen 27288273
84Pilkey, DavKaptein Supertruse og den store kjæligheten - not!! 27215734
85Lunde, MajaTullball 27036404
86Hjorth, VigdisArv og miljø : roman 26616104
87Molaug, Marius HornVerdens verste bursdag 26417183
88Horst, Jørn LierLibertygåten 261411362
89Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en hemmelig kjærlighetskatastrofe - NOT! 26085155
90Riley, LucindaDe syv søstre 25724615
91Grøntvedt, Nina ElisabethHappy ending, liksom? 25698832
92Horst, Jørn LierEinsteingåten 25658363
93Shakar, ZeshanTante Ulrikkes vei : roman 25564935
94Persson Giolito, MalinStørst av alt : et rettssalsdrama 25326294
95Riley, LucindaStormens søster 25256523
96Øygarden, BjarneNye kontekst 8 - 10 : Nynorsk - som sidemål 251442760
97Seierstad, ÅsneTo søstre 24966613
98Grøntvedt, Nina ElisabethAbsolutt ukyssa : NB: Dette er IKKE en klissete kjærlighetshistorie!!! 249411202
99Horst, Jørn LierTriangelgåten 24817123
100Moyes, JojoEtter deg 24759822

999 bibliotek er med i statistikkgrunnlaget. 151 av disse har per i dag ingen utlån.

Hos disse har 1941 avdelinger registrerte utlån i perioden.

Rapporten ble generert 23/09/2018 kl. 07:12:09


Tidligere statistikker
ÅrDatoer
20031/7 1/6 1/8 1/11 1/9 1/10 1/12
20041/4 1/9 1/2 1/11 1/3 1/8 1/10 1/7 1/5 1/6 1/12 1/1
20051/1 1/4 1/11 1/2 1/10 1/12 1/8 1/5 1/7 1/6 1/3
20061/11 1/10 1/6 1/4 1/1 1/5 1/9 1/2 1/7 1/12 1/8 1/3
20071/3 1/7 1/10 1/8 1/9 1/12 1/6 1/11 1/2 1/1
20081/2 1/4 1/3 1/10 1/12 1/9 1/1 1/11
20091/2 1/10 1/5 1/1 1/9 1/3 1/7 1/12 1/6 1/4 1/8 1/11
20101/5 1/6 1/4 1/2 1/10 1/1 1/3 1/11 1/9 1/8 1/7 1/12
20111/2 1/4 1/7 1/5 1/11 1/3 1/6 1/12 1/8 1/9 1/1 1/10
20121/7 1/5 1/10 1/1 1/3 1/12 1/9 1/4 1/8 1/6 1/2 1/11
20131/8 1/10 1/4 1/3 1/9 1/5 1/12 1/6 1/2 1/11 1/7
20141/3 1/6 1/9 1/4 1/11 1/2 1/8 1/5 1/1 1/12 1/10 1/7
20151/9 1/6 1/10 1/7 1/8 1/5 1/4 1/3 1/11 1/2 1/12 1/1
20161/9 1/7 1/6 1/11 1/3 1/12 1/4 1/10 1/8 1/5 1/2 1/1
20171/1 1/5 1/11 1/4 1/2 1/6 1/3 1/12 1/7 1/8 1/9 1/10
20181/6 1/8 1/9 1/4 1/3 1/1 1/7 1/5

Mer om Bibliotek-Systemer Asustatsamlet.tcl (v. 1.76) ©. Et produkt fra Bibliotek-Systemer As