100 mest utlånte bøker i Bibliofil-bibliotek de siste 6 måneder


OmslagIndexForfatterTittelUtlånEksemplarUtl/eks
1Kibuishi, KazuSteinvokteren 829916744
2Griffiths, AndyGutta i trehuset med 13 etasjer 778420053
3Horst, Jørn LierOperasjon Mørkemann 677615504
4Kibuishi, KazuSteinvokterens forbannelse 669412445
5Kinney, JeffEn pingles dagbok : Greg Heffleys dagbok 667622452
6Horst, Jørn LierOperasjon Vindkast 660614094
7Horst, Jørn LierOperasjon Tordensky 643615374
8Kibuishi, KazuByen bak skyene 643011765
9Horst, Jørn LierOperasjon Solnedgang 642114374
10Horst, Jørn LierOperasjon Sommerøya 632214044
11Griffiths, AndyGutta i det enorme trehuset med 39 etasjer 613914344
12Griffiths, AndyGutta i det enda større trehuset med 26 etasjer 612714114
13Horst, Jørn LierOperasjon bronseplass 603112374
14Horst, Jørn LierOperasjon Spøkelse 588510945
15Horst, Jørn LierOperasjon Påskelilje 588512584
16Horst, Jørn LierOperasjon Sirkus 585811285
17Horst, Jørn LierOperasjon Sjørøver 56419775
18Kibuishi, KazuIldfuglen 55929615
19Horst, Jørn LierOperasjon Mumie 55699236
20Flatland, HelgaEn moderne familie 55676908
21Kibuishi, KazuAlveprinsen 54919385
22Horst, Jørn LierKatharina-koden : kriminalroman 54606578
23Griffiths, AndyGutta i trehuset med 78 etasjer blir filmstjerner 543710225
24Horst, Jørn LierOperasjon Plastpose 542311194
25Kibuishi, KazuFlukten fra Lucien 53649435
26Kibuishi, KazuDet hemmelige rådet 53509415
27Pilkey, DavKaptein Supertruse og de rampete robotene 524812304
28Kinney, JeffGode, gamle dager 521712254
29Griffiths, AndyGutta i det du-tror-det-ikke-før-du-får-se-det store trehuset med 52 etasjer 512110454
30Jacobsen, RoyRigels øyne 50559115
31Nesbø, JoTørst 50039255
32Horst, Jørn LierJakten på Jungelens dronning 48958385
33Moyes, JojoFremdeles meg 481012743
34Kinney, JeffDen brutale sannheten 476315833
35Kinney, JeffUt på tur, aldri sur 475012473
36Kinney, JeffBrakkesyke 471913943
37Griffiths, AndyGutta i trehuset med 65 etasjer som viser seg å ikke være godkjent av bygningsetaten (og som derfor må rives)! 466710284
38Kinney, JeffSiste stikk 456514533
39Horst, Jørn LierSalamandergåten 451623141
40Horst, Jørn LierJakten på Tyven-tyven 45097376
41Läckberg, CamillaHeksen 44795797
42Horst, Jørn LierJakten på kaptein Kroghs gull 44668375
43Akerlie, IbenLars er lol 446212823
44Kinney, JeffRodrick ruler 445513953
45Riley, LucindaKjærlighetsbrevet 43748685
46Kinney, JeffTøffe tider 435412553
47Pilkey, DavKaptein Supertruse og Professor Bæsjebleies farlige felle 42138375
48Kinney, JeffDobbel innsats 41178854
49Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse begynner på skolen 40987455
50Rowling, J.K.Harry Potter og de vises stein 400414492
51Kinney, JeffFerieparadiset 38947345
52Christensen, Lars SaabyeByens spor : Ewald og Maj 37826176
53Kinney, JeffHundedager 377811993
54Pilkey, DavKaptein Supertruse og de drittleie doene 37468284
55Kinney, JeffFemte hjul på vogna 366611763
56Pilkey, DavKaptein Supertruse og invasjonen fra de utrolig slemme kantinedamene fra verdensrommet (og det påfølgende angrepet fra de like onde zombie-nerdene) 36637684
57Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse på badeland 358311193
58Pilkey, DavKaptein Supertruse og den bioniske busegutten : Snørrmonsteret 35597055
59Adler-Olsen, JussiSelfies 35405037
60Griffiths, AndyGutta i trehuset med 91 etasjer sitter barnevakt i en bagett 35075905
61Jæger, JørgenGuden : kriminalroman 34714377
62Riley, LucindaSkyggesøsteren 34538164
63Wassmo, HerbjørgDen som ser : roman 34425326
64Dahl, RoaldMatilda 343818161
65Hjorth, HelgaFri vilje : roman 33695456
66Lunde, MajaBlå : roman 33174677
67Hjorth, VigdisArv og miljø : roman 32736525
68Ragde, Anne BirkefeldtLiebhaberne : roman 32705016
69Pilkey, DavKaptein Supertruse og utedassfolkets ufyselige ugjerninger 32525935
70Peers, BobbieLuridiumstyven 324910673
71Pilkey, DavKaptein Supertruse og den bioniske busegutten : De råteite robotbusene tar hevn 32206245
72Damhaug, TorkilGlasshjerte 31984866
73Lunde, MajaSceneskrekk 31859123
74Solberg, A. AudhildKampen mot superbitchene 317111952
75Horst, Jørn LierUndervannsgåten 315112762
76Hoem, EdvardLiv andre har levd : roman 31464946
77Pilkey, DavKaptein Supertruse og de radioaktive robottrusenes redselsfulle revansj 31315365
78Pilkey, DavKaptein Supertruse og Hebbe Hundetruses horrible herjinger 31185945
79Molaug, Marius HornVerdens verste venn 31096864
80Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse vender tilbake 30227464
81Seierstad, ÅsneTo søstre 29666964
82Horst, Jørn LierMaltesergåten 296110562
83Pilkey, DavKaptein Supertruse og den store kjæligheten - not!! 29135605
84Horst, Jørn LierUlvehundgåten 277410002
85Peers, BobbieKryptalportalen 27548283
86Persson Giolito, MalinStørst av alt : et rettssalsdrama 27256174
87Adler-Olsen, JussiHun takket gudene 27244076
88Horst, Jørn LierOperasjon Skipsvrak 27156604
89Walliams, DavidGangster-bestemor 26938173
90Peers, BobbieOrbulatoragenten 26746853
91Rowling, J.K.Harry Potter og mysteriekammeret 267410512
92Molaug, Marius HornVerdens verste bursdag 26716943
93Horst, Jørn LierLibertygåten 259910442
94Brown, DanOpprinnelse : en Robert Langdon-thriller 25823696
95Pilkey, DavHundemannen 25663866
96Solberg, A. AudhildSuperbitchene driter seg ut 25539682
97Horst, Jørn LierEinsteingåten 25447683
98Kjærstad, JanBerge : roman 25183826
99Grøntvedt, Nina ElisabethAbsolutt ukyssa : NB: Dette er IKKE en klissete kjærlighetshistorie!!! 251310512
100Egeland, TomLasaruseffekten 24954255

1001 bibliotek er med i statistikkgrunnlaget. 155 av disse har per i dag ingen utlån.

Hos disse har 1961 avdelinger registrerte utlån i perioden.

Rapporten ble generert 20/06/2018 kl. 15:26:38


Tidligere statistikker
ÅrDatoer
20031/7 1/6 1/8 1/11 1/9 1/10 1/12
20041/4 1/9 1/2 1/11 1/3 1/8 1/10 1/7 1/5 1/6 1/12 1/1
20051/1 1/4 1/11 1/2 1/10 1/12 1/8 1/5 1/7 1/6 1/3
20061/11 1/10 1/6 1/4 1/1 1/5 1/9 1/2 1/7 1/12 1/8 1/3
20071/3 1/7 1/10 1/8 1/9 1/12 1/6 1/11 1/2 1/1
20081/2 1/4 1/3 1/10 1/12 1/9 1/1 1/11
20091/2 1/10 1/5 1/1 1/9 1/3 1/7 1/12 1/6 1/4 1/8 1/11
20101/5 1/6 1/4 1/2 1/10 1/1 1/3 1/11 1/9 1/8 1/7 1/12
20111/2 1/4 1/7 1/5 1/11 1/3 1/6 1/12 1/8 1/9 1/1 1/10
20121/7 1/5 1/10 1/1 1/3 1/12 1/9 1/4 1/8 1/6 1/2 1/11
20131/8 1/10 1/4 1/3 1/9 1/5 1/12 1/6 1/2 1/11 1/7
20141/3 1/6 1/9 1/4 1/11 1/2 1/8 1/5 1/1 1/12 1/10 1/7
20151/9 1/6 1/10 1/7 1/8 1/5 1/4 1/3 1/11 1/2 1/12 1/1
20161/9 1/7 1/6 1/11 1/3 1/12 1/4 1/10 1/8 1/5 1/2 1/1
20171/1 1/5 1/11 1/4 1/2 1/6 1/3 1/12 1/7 1/8 1/9 1/10
20181/6 1/4 1/3 1/1 1/5

Mer om Bibliotek-Systemer Asustatsamlet.tcl (v. 1.76) ©. Et produkt fra Bibliotek-Systemer As