100 mest utlånte bøker i Bibliofil-bibliotek de siste 6 måneder


OmslagIndexForfatterTittelUtlånEksemplarUtl/eks
1Kibuishi, KazuSteinvokteren 862219504
2Griffiths, AndyGutta i trehuset med 13 etasjer 799822313
3Kibuishi, KazuSteinvokterens forbannelse 710914734
4Kibuishi, KazuByen bak skyene 689614204
5Horst, Jørn LierOperasjon Tordensky 676417823
6Horst, Jørn LierOperasjon Vindkast 673915724
7Horst, Jørn LierOperasjon Mørkemann 666617833
8Horst, Jørn LierOperasjon Sommerøya 650616673
9Griffiths, AndyGutta i det enda større trehuset med 26 etasjer 648916014
10Horst, Jørn LierOperasjon Solnedgang 637916133
11Horst, Jørn LierOperasjon bronseplass 636514444
12Griffiths, AndyGutta i det enorme trehuset med 39 etasjer 633615963
13Horst, Jørn LierOperasjon Spøkelse 617012964
14Horst, Jørn LierOperasjon Påskelilje 610614104
15Kibuishi, KazuIldfuglen 608912015
16Kinney, JeffEn pingles dagbok : Greg Heffleys dagbok 607922702
17Kibuishi, KazuAlveprinsen 599711485
18Horst, Jørn LierOperasjon Mumie 595611505
19Kibuishi, KazuFlukten fra Lucien 594311894
20Horst, Jørn LierOperasjon Sjørøver 592111864
21Moyes, JojoFremdeles meg 589713034
22Horst, Jørn LierOperasjon Sirkus 588812814
23Kibuishi, KazuDet hemmelige rådet 581611395
24Horst, Jørn LierOperasjon Plastpose 557012944
25Griffiths, AndyGutta i trehuset med 78 etasjer blir filmstjerner 553111174
26Horst, Jørn LierOperasjon Skipsvrak 51799655
27Pilkey, DavKaptein Supertruse og de rampete robotene 504912833
28Griffiths, AndyGutta i det du-tror-det-ikke-før-du-får-se-det store trehuset med 52 etasjer 503011244
29Horst, Jørn LierJakten på Jungelens dronning 49369525
30Kinney, JeffGode, gamle dager 490413283
31Nesbø, JoMacbeth : roman 47236946
32Griffiths, AndyGutta i trehuset med 65 etasjer som viser seg å ikke være godkjent av bygningsetaten (og som derfor må rives)! 470310814
33Horst, Jørn LierJakten på Tyven-tyven 46058805
34Horst, Jørn LierJakten på kaptein Kroghs gull 45999294
35Kinney, JeffUt på tur, aldri sur 456413513
36Kinney, JeffDen brutale sannheten 446217462
37Horst, Jørn LierSalamandergåten 444624871
38Kinney, JeffBrakkesyke 436015322
39Kinney, JeffSiste stikk 427815692
40Kinney, JeffFerieparadiset 42609034
41Pilkey, DavKaptein Supertruse og Professor Bæsjebleies farlige felle 41939244
42Rowling, J.K.Harry Potter og de vises stein 419317012
43Kinney, JeffRodrick ruler 418415032
44Kinney, JeffDobbel innsats 408510223
45Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse begynner på skolen 40358844
46Kinney, JeffTøffe tider 393413402
47Griffiths, AndyGutta i trehuset med 91 etasjer sitter barnevakt i en bagett 39246975
48Akerlie, IbenLars er lol 389912823
49Pilkey, DavKaptein Supertruse og de drittleie doene 37259224
50Flatland, HelgaEn moderne familie 37056635
51Horst, Jørn LierNullpunkt 36815636
52Pilkey, DavKaptein Supertruse og invasjonen fra de utrolig slemme kantinedamene fra verdensrommet (og det påfølgende angrepet fra de like onde zombie-nerdene) 36548424
53Kinney, JeffHundedager 361313432
54Christensen, Lars SaabyeByens spor : Ewald og Maj 35317344
55Pilkey, DavKaptein Supertruse og den bioniske busegutten : Snørrmonsteret 34907444
56Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse på badeland 346312152
57Pilkey, DavKaptein Supertruse og utedassfolkets ufyselige ugjerninger 34176904
58Nesbø, JoTørst 34088773
59Falch, MalinReisen til Jotundalen 33508144
60Horst, Jørn LierKatharina-koden : kriminalroman 33406035
61Horst, Jørn LierJakten på slottets hemmelighet 33195575
62Pilkey, DavHundemannen 32745785
63Kinney, JeffFemte hjul på vogna 320912722
64Pilkey, DavKaptein Supertruse og Hebbe Hundetruses horrible herjinger 32036155
65Riley, LucindaKjærlighetsbrevet 31808723
66Pilkey, DavKaptein Supertruse og de radioaktive robottrusenes redselsfulle revansj 31746085
67Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse vender tilbake 31658873
68Peers, BobbieLuridiumstyven 308911822
69Shakar, ZeshanTante Ulrikkes vei : roman 30897654
70Läckberg, CamillaHeksen 30885495
71Pilkey, DavKaptein Supertruse og den bioniske busegutten : De råteite robotbusene tar hevn 30346324
72Lunde, MajaSceneskrekk 30169443
73Solberg, A. AudhildKampen mot superbitchene 299611882
74Horst, Jørn LierUndervannsgåten 290212872
75Dahl, RoaldMatilda 286816741
76Walliams, DavidGangster-bestemor 28479173
77Omar, SaraDødevaskeren 28433577
78Molaug, Marius HornVerdens verste venn 28257283
79Pilkey, DavKaptein Supertruse og den store kjæligheten - not!! 28175974
80Horst, Jørn LierMaltesergåten 277611282
81Horst, Jørn LierUlvehundgåten 270010662
82Riley, LucindaSkyggesøsteren 26988323
83Molaug, Marius HornVerdens verste bursdag 26917143
84Peers, BobbieKryptalportalen 26768813
85Horst, Jørn LierTriangelgåten 26718353
86Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en hemmelig kjærlighetskatastrofe - NOT! 26635444
87Øygarden, BjarneNye kontekst 8 - 10 : Nynorsk - som sidemål 265744870
88Jacobsen, RoyRigels øyne 25998433
89Mytting, LarsSøsterklokkene : roman 25636364
90Molaug, Marius HornVerdens verste rektor 25297673
91Grøntvedt, Nina ElisabethHappy ending, liksom? 24558582
92Adler-Olsen, JussiSelfies 24514745
93Rowling, J.K.Harry Potter og mysteriekammeret 244611372
94Horst, Jørn LierLibertygåten 242711302
95Molaug, Marius HornVerdens verste ferie 24206443
96Grøntvedt, Nina ElisabethAbsolutt ukyssa : NB: Dette er IKKE en klissete kjærlighetshistorie!!! 240710392
97Lunde, MajaBlå : roman 23924325
98Pichon, LizGlimrende ideer (stort sett) 23875284
99Lunde, MajaTullball 23806023
100Hjorth, VigdisArv og miljø : roman 23575884

999 bibliotek er med i statistikkgrunnlaget. 152 av disse har per i dag ingen utlån.

Hos disse har 1971 avdelinger registrerte utlån i perioden.

Rapporten ble generert 10/12/2018 kl. 07:14:48


Tidligere statistikker
ÅrDatoer
20031/7 1/6 1/8 1/11 1/9 1/10 1/12
20041/4 1/9 1/2 1/11 1/3 1/8 1/10 1/7 1/5 1/6 1/12 1/1
20051/1 1/4 1/11 1/2 1/10 1/12 1/8 1/5 1/7 1/6 1/3
20061/11 1/10 1/6 1/4 1/1 1/5 1/9 1/2 1/7 1/12 1/8 1/3
20071/3 1/7 1/10 1/8 1/9 1/12 1/6 1/11 1/2 1/1
20081/2 1/4 1/3 1/10 1/12 1/9 1/1 1/11
20091/2 1/10 1/5 1/1 1/9 1/3 1/7 1/12 1/6 1/4 1/8 1/11
20101/5 1/6 1/4 1/2 1/10 1/1 1/3 1/11 1/9 1/8 1/7 1/12
20111/2 1/4 1/7 1/5 1/11 1/3 1/6 1/12 1/8 1/9 1/1 1/10
20121/7 1/5 1/10 1/1 1/3 1/12 1/9 1/4 1/8 1/6 1/2 1/11
20131/8 1/10 1/4 1/3 1/9 1/5 1/12 1/6 1/2 1/11 1/7
20141/3 1/6 1/9 1/4 1/11 1/2 1/8 1/5 1/1 1/12 1/10 1/7
20151/9 1/6 1/10 1/7 1/8 1/5 1/4 1/3 1/11 1/2 1/12 1/1
20161/9 1/7 1/6 1/11 1/3 1/12 1/4 1/10 1/8 1/5 1/2 1/1
20171/1 1/5 1/11 1/4 1/2 1/6 1/3 1/12 1/7 1/8 1/9 1/10
20181/6 1/8 1/12 1/10 1/9 1/4 1/3 1/1 1/7 1/5 1/11

Mer om Bibliotek-Systemer Asustatsamlet.tcl (v. 1.76) ©. Et produkt fra Bibliotek-Systemer As