100 mest utlånte bøker i Bibliofil-bibliotek de siste 6 måneder


OmslagIndexForfatterTittelUtlånEksemplarUtl/eks
1Nesbø, JoTørst 773110127
2Griffiths, AndyGutta i trehuset med 13 etasjer 753718694
3Kibuishi, KazuSteinvokteren 717415254
4Kinney, JeffEn pingles dagbok : Greg Heffleys dagbok 633822472
5Griffiths, AndyGutta i det enorme trehuset med 39 etasjer 603314104
6Griffiths, AndyGutta i det enda større trehuset med 26 etasjer 594413704
7Kibuishi, KazuSteinvokterens forbannelse 585411145
8Pilkey, DavKaptein Supertruse og de rampete robotene 566112504
9Horst, Jørn LierOperasjon Tordensky 561914663
10Horst, Jørn LierOperasjon Mørkemann 550014223
11Horst, Jørn LierOperasjon Vindkast 543712564
12Horst, Jørn LierOperasjon Solnedgang 539913314
13Hjorth, VigdisArv og miljø : roman 52856777
14Horst, Jørn LierOperasjon Sommerøya 523112854
15Kibuishi, KazuByen bak skyene 51539645
16Kinney, JeffGode, gamle dager 513512224
17Griffiths, AndyGutta i trehuset med 78 etasjer blir filmstjerner 50449205
18Seierstad, ÅsneTo søstre 50187876
19Horst, Jørn LierOperasjon Spøkelse 49389555
20Griffiths, AndyGutta i det du-tror-det-ikke-før-du-får-se-det store trehuset med 52 etasjer 489010134
21Kinney, JeffBrakkesyke 488114643
22Horst, Jørn LierOperasjon Sirkus 48529834
23Kinney, JeffDen brutale sannheten 481516512
24Horst, Jørn LierOperasjon bronseplass 479710594
25Horst, Jørn LierOperasjon Påskelilje 477110594
26Riley, LucindaSkyggesøsteren 47508505
27Kinney, JeffUt på tur, aldri sur 462712513
28Griffiths, AndyGutta i trehuset med 65 etasjer som viser seg å ikke være godkjent av bygningsetaten (og som derfor må rives)! 45969764
29Kinney, JeffSiste stikk 454015003
30Kibuishi, KazuAlveprinsen 45058105
31Kibuishi, KazuDet hemmelige rådet 44978335
32Kinney, JeffTøffe tider 449113033
33Adler-Olsen, JussiSelfies 44535458
34Horst, Jørn LierOperasjon Plastpose 44459934
35Kinney, JeffRodrick ruler 443814783
36Pilkey, DavKaptein Supertruse og Professor Bæsjebleies farlige felle 44168615
37Horst, Jørn LierOperasjon Sjørøver 44008015
38Horst, Jørn LierSalamandergåten 432323291
39Kibuishi, KazuFlukten fra Lucien 42567965
40Akerlie, IbenLars er lol 411311303
41Pilkey, DavKaptein Supertruse og invasjonen fra de utrolig slemme kantinedamene fra verdensrommet (og det påfølgende angrepet fra de like onde zombie-nerdene) 40937805
42Kibuishi, KazuIldfuglen 40907395
43Rowling, J.K.Harry Potter og de vises stein 392514922
44Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse på badeland 389611463
45Horst, Jørn LierJakten på Jungelens dronning 38896995
46Kinney, JeffHundedager 380612653
47Pilkey, DavKaptein Supertruse og de drittleie doene 37888294
48Kinney, JeffDobbel innsats 37417664
49Horst, Jørn LierJakten på kaptein Kroghs gull 37117145
50Kinney, JeffFemte hjul på vogna 370212352
51Pilkey, DavKaptein Supertruse og den bioniske busegutten : Snørrmonsteret 36137105
52Horst, Jørn LierNår det mørkner : kriminalroman 34145526
53Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse begynner på skolen 33976405
54Riley, LucindaHelenas hemmelighet 33677004
55Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse vender tilbake 33347664
56Pilkey, DavKaptein Supertruse og den bioniske busegutten : De råteite robotbusene tar hevn 33306205
57Lunde, MajaSceneskrekk 33179003
58Riley, LucindaKjærlighetsbrevet 32018513
59Pilkey, DavKaptein Supertruse og utedassfolkets ufyselige ugjerninger 31945865
60Solberg, A. AudhildKampen mot superbitchene 317311452
61Horst, Jørn LierUlvehundgåten 31529813
62Pilkey, DavKaptein Supertruse og Hebbe Hundetruses horrible herjinger 31365695
63Horst, Jørn LierEinsteingåten 30977584
64Flatland, HelgaEn moderne familie 30846294
65Horst, Jørn LierUndervannsgåten 307112352
66Peers, BobbieLuridiumstyven 306910143
67Persson Giolito, MalinStørst av alt : et rettssalsdrama 30006204
68Pilkey, DavKaptein Supertruse og den store kjæligheten - not!! 29375715
69Horst, Jørn LierMaltesergåten 290810432
70Horst, Jørn LierLibertygåten 284411072
71Pilkey, DavKaptein Supertruse og de radioaktive robottrusenes redselsfulle revansj 28404915
72Horst, Jørn LierKatharina-koden : kriminalroman 28306104
73Grøntvedt, Nina ElisabethHappy ending, liksom? 27798823
74Grøntvedt, Nina ElisabethAbsolutt ukyssa : NB: Dette er IKKE en klissete kjærlighetshistorie!!! 277211222
75Ragde, Anne BirkefeldtAlltid tilgivelse : roman 27565305
76Horst, Jørn LierJakten på Tyven-tyven 27525455
77Grøntvedt, Nina ElisabethHei, det er meg! : ikke la meg bli igjen alene her- : (PS: Alt jeg nå skal fortelle deg, er 110% sant!!!) 270713482
78Riley, LucindaStormens søster 26916364
79Molaug, Marius HornVerdens verste bursdag 26876733
80Lindell, UnniJeg vet hvor du bor : kriminalroman 26765784
81Adler-Olsen, JussiHun takket gudene 26204316
82Riley, LucindaDe syv søstre 26114495
83Horst, Jørn LierRivertongåten 26089332
84Walliams, DavidGangster-bestemor 25998023
85Jacobsen, RoyRigels øyne 25588702
86Hjorth, HelgaFri vilje : roman 25585474
87Kepler, LarsKaninjegeren : kriminalroman 25574375
88Dahl, RoaldMatilda 255416021
89Peers, BobbieKryptalportalen 25276843
90Moyes, JojoParis for én 25036903
91Fossum, KarinHviskeren : roman 24985194
92Solberg, A. AudhildSuperbitchene driter seg ut 24949452
93Rowling, J.K.Harry Potter og mysteriekammeret 244710842
94Ragde, Anne BirkefeldtLiebhaberne : roman 24425024
95Horst, Jørn LierSjøormgåten 24336303
96Jacobsen, RoyHvitt hav 24028142
97Lunde, MajaSnill, snillere, snillest 23956253
98Horst, Jørn LierGravrøvergåten 23828682
99Lunde, MajaBienes historie : roman 23714425
100Jacobsen, RoyDe usynlige 23545534

994 bibliotek er med i statistikkgrunnlaget. 141 av disse har per i dag ingen utlån.

Hos disse har 1951 avdelinger registrerte utlån i perioden.

Rapporten ble generert 18/12/2017 kl. 07:11:11


Tidligere statistikker
ÅrDatoer
20031/7 1/6 1/8 1/11 1/9 1/10 1/12
20041/4 1/9 1/2 1/11 1/3 1/8 1/10 1/7 1/5 1/6 1/12 1/1
20051/1 1/4 1/11 1/2 1/10 1/12 1/8 1/5 1/7 1/6 1/3
20061/11 1/10 1/6 1/4 1/1 1/5 1/9 1/2 1/7 1/12 1/8 1/3
20071/3 1/7 1/10 1/8 1/9 1/12 1/6 1/11 1/2 1/1
20081/2 1/4 1/3 1/10 1/12 1/9 1/1 1/11
20091/2 1/10 1/5 1/1 1/9 1/3 1/7 1/12 1/6 1/4 1/8 1/11
20101/5 1/6 1/4 1/2 1/10 1/1 1/3 1/11 1/9 1/8 1/7 1/12
20111/2 1/4 1/7 1/5 1/11 1/3 1/6 1/12 1/8 1/9 1/1 1/10
20121/7 1/5 1/10 1/1 1/3 1/12 1/9 1/4 1/8 1/6 1/2 1/11
20131/8 1/10 1/4 1/3 1/9 1/5 1/12 1/6 1/2 1/11 1/7
20141/3 1/6 1/9 1/4 1/11 1/2 1/8 1/5 1/1 1/12 1/10 1/7
20151/9 1/6 1/10 1/7 1/8 1/5 1/4 1/3 1/11 1/2 1/12 1/1
20161/9 1/7 1/6 1/11 1/3 1/12 1/4 1/10 1/8 1/5 1/2 1/1
20171/1 1/5 1/11 1/4 1/2 1/6 1/3 1/12 1/7 1/8 1/9 1/10

Mer om Bibliotek-Systemer Asustatsamlet.tcl (v. 1.75) ©. Et produkt fra Bibliotek-Systemer As