100 mest utlånte voksenbøker i Bibliofil-bibliotek de siste 6 måneder


OmslagIndexForfatterTittelUtlånEksemplarUtl/eks
1Flatland, HelgaEn moderne familie 55676908
2Horst, Jørn LierKatharina-koden : kriminalroman 54606578
3Jacobsen, RoyRigels øyne 50559115
4Nesbø, JoTørst 50039255
5Moyes, JojoFremdeles meg 481012743
6Läckberg, CamillaHeksen 44795797
7Riley, LucindaKjærlighetsbrevet 43748685
8Christensen, Lars SaabyeByens spor : Ewald og Maj 37826176
9Adler-Olsen, JussiSelfies 35405037
10Jæger, JørgenGuden : kriminalroman 34714377
11Riley, LucindaSkyggesøsteren 34538164
12Wassmo, HerbjørgDen som ser : roman 34425326
13Hjorth, HelgaFri vilje : roman 33695456
14Lunde, MajaBlå : roman 33174677
15Hjorth, VigdisArv og miljø : roman 32736525
16Ragde, Anne BirkefeldtLiebhaberne : roman 32705016
17Damhaug, TorkilGlasshjerte 31984866
18Hoem, EdvardLiv andre har levd : roman 31404936
19Seierstad, ÅsneTo søstre 29666964
20Persson Giolito, MalinStørst av alt : et rettssalsdrama 27256174
21Adler-Olsen, JussiHun takket gudene 27244076
22Brown, DanOpprinnelse : en Robert Langdon-thriller 25823696
23Kjærstad, JanBerge : roman 25183826
24Egeland, TomLasaruseffekten 24954255
25Riley, LucindaHelenas hemmelighet 24216693
26Riley, LucindaDe syv søstre 24104335
27Teige, TrudePasienten : krim 23452848
28Nilssen, OlaugTung tids tale : roman 22503276
29Lunde, MajaBienes historie : roman 22454524
30Nesbø, JoMacbeth : roman 21896453
31Riley, LucindaStormens søster 21766103
32Horst, Jørn LierNår det mørkner : kriminalroman 21425124
33Lagercrantz, DavidMannen som jaget sin egen skygge 21293116
34Moyes, JojoEtter deg 20779282
35Lahlum, Hans OlavDe fems tegn 20705094
36Enger, CeciliePust for meg : roman 20443096
37Dahl, ArneUtmarker 19834064
38Samartin, CeciliaSkjønnhet for aske : roman 19802597
39Montefiore, SantaSlottets siste hemmelighet 19762507
40Pilkey, DavKaptein Supertruse og Hebbe Hundetruses horrible herjinger 19533974
41Fugelli, PerPer dør 18874284
42Jacobsen, RoyDe usynlige 18805293
43Montefiore, SantaDeverillslottets døtre 18332547
44Tiller, Carl FrodeBegynnelser : roman 18253155
45Jacobsen, RoyHvitt hav 18187842
46Brekke, TorilAlle elsket moren din : roman 18122826
47Dahl, Niels FredrikMor om natten : roman 18062916
48Hoem, EdvardLand ingen har sett : roman 17903904
49Hislop, VictoriaPostkort fra Hellas 17892586
50Moyes, JojoParis for én 17656612
51Brekke, JørgenAvgrunnsblikk : kriminalroman 17543105
52Whitehead, ColsonDen underjordiske jernbanen 17453554
53Riley, LucindaEngletreet 17306132
54Guillou, Jan1968 17192606
55Shakar, ZeshanTante Ulrikkes vei : roman 17193135
56Webb, KatherineSkjulestedene 17112536
57Isaac, CatherineHer, nå, alltid 16992028
58Ferrante, ElenaDen dunkle dottera : roman 16682247
59Henriksen, LeviHer hos de levende : roman 16682586
60May, PeterSvarthuset 16662905
61Pilkey, DavKaptein Supertruse og utedassfolkets ufyselige ugjerninger 16623255
62Linde, HeidiTalte dager : roman 16352626
63Jio, SarahFor evig 16212965
64Nordengen, KajaHjernen er stjernen : ditt eneste uerstattelige organ 16154433
65Hoem, EdvardSlåttekar i himmelen : roman 16093694
66Follett, KenDen evige ilden 16044143
67Ohlsson, KristinaSyndflod 15932376
68Hoem, EdvardBror din på prærien : roman 15293624
69Wiik, ØysteinDødsrytteren 14992815
70Moyes, JojoEt helt halvt år 14967631
71Matre, Agnes LoviseSkinnet bedrar : kriminalroman 14602545
72Lykke, NinaNei og atter nei : roman 14452835
73Bjørnstad, KetilVerden som var min : Åttitallet 14322605
74Horst, Jørn LierBlindgang : kriminalroman 14284353
75Jæger, JørgenFortielsen : kriminalroman 14272775
76Lemaitre, PierreBrudekjolen 14231997
77Enders, GiuliaSjarmen med tarmen : om et av kroppens mest undervurderte organer 13834513
78Fatland, ErikaGrensen : en reise rundt Russland : gjennom Nord-Korea, Kina, Mongolia, Kasakhstan, Aserbajdsjan, Georgia, Ukraina, Hviterussland, Litauen, Polen, Latvia, Estland, Finland og Norge samt Nordøstpassasjen 13794193
79Lindell, UnniJeg vet hvor du bor : kriminalroman 13734083
80French, Kari Hilde HodneDødsdømt i Kongo : kampen for friheten 13584942
81Junker, MereteVannmannen : kriminalroman 13562236
82Mackintosh, ClareJeg ser deg 13482954
83Finn, A.J.Kvinnen i vinduet 13362136
84 Guinness World records 13272924
85May, PeterLewismannen 13271658
86Clark, Mary HigginsBruden som forsvant 13053244
87Montefiore, SantaToner av kjærlighet og krig : roman 13031996
88Ragde, Anne BirkefeldtAlltid tilgivelse : roman 13014382
89Kepler, LarsKaninjegeren : kriminalroman 12993253
90Flatland, HelgaBli hvis du kan, reis hvis du må : roman 12955522
91Dahl, ArneInnland 12682814
92Bakke, AsbjørnErik Bye 12622994
93Yrsa SigurdardóttirSyndsforlatelse : kriminalroman 12431866
94Nore, AslakUlvefellen : spenningsroman 12412075
95Steen, ThorvaldDet hvite badehuset 12031906
96Mackintosh, ClareJeg lar deg gå 12032804
97Ferrante, ElenaSvikne dagar : roman 11982185
98Backman, FredrikBjørnstad 11952714
99Moyes, JojoDen ene pluss en 11728511
100Jio, SarahHjem til deg 11642604

1001 bibliotek er med i statistikkgrunnlaget. 175 av disse har per i dag ingen utlån.

Hos disse har 1961 avdelinger registrerte utlån i perioden.

Rapporten ble generert 20/06/2018 kl. 15:28:50


Tidligere statistikker
ÅrDatoer
20031/7 1/6 1/8 1/11 1/9 1/10 1/12
20041/4 1/9 1/2 1/11 1/3 1/8 1/10 1/7 1/5 1/6 1/12 1/1
20051/1 1/4 1/11 1/2 1/10 1/12 1/8 1/5 1/7 1/6 1/3
20061/11 1/10 1/6 1/4 1/1 1/5 1/9 1/2 1/7 1/12 1/8 1/3
20071/3 1/7 1/10 1/8 1/9 1/12 1/6 1/11 1/2 1/1
20081/2 1/4 1/3 1/10 1/12 1/9 1/1 1/11
20091/2 1/10 1/5 1/1 1/9 1/3 1/7 1/12 1/6 1/4 1/8 1/11
20101/5 1/6 1/4 1/2 1/10 1/1 1/3 1/11 1/9 1/8 1/7 1/12
20111/2 1/4 1/7 1/5 1/11 1/3 1/6 1/12 1/8 1/9 1/1 1/10
20121/7 1/5 1/10 1/1 1/3 1/12 1/9 1/4 1/8 1/6 1/2 1/11
20131/8 1/10 1/4 1/3 1/9 1/5 1/12 1/6 1/2 1/11 1/7
20141/3 1/6 1/9 1/4 1/11 1/2 1/8 1/5 1/1 1/12 1/10 1/7
20151/9 1/6 1/10 1/7 1/8 1/5 1/4 1/3 1/11 1/2 1/12 1/1
20161/9 1/7 1/6 1/11 1/3 1/12 1/4 1/10 1/8 1/5 1/2 1/1
20171/1 1/5 1/11 1/4 1/2 1/6 1/3 1/12 1/7 1/8 1/9 1/10
20181/6 1/4 1/3 1/1 1/5

Mer om Bibliotek-Systemer Asustatsamlet.tcl (v. 1.76) ©. Et produkt fra Bibliotek-Systemer As