100 mest utlånte voksenbøker i Bibliofil-bibliotek de siste 6 måneder


OmslagIndexForfatterTittelUtlånEksemplarUtl/eks
1Moyes, JojoFremdeles meg 588313024
2Nesbø, JoMacbeth : roman 47156936
3Flatland, HelgaEn moderne familie 37026635
4Horst, Jørn LierNullpunkt 36765636
5Christensen, Lars SaabyeByens spor : Ewald og Maj 35307344
6Nesbø, JoTørst 33998773
7Horst, Jørn LierKatharina-koden : kriminalroman 33366035
8Riley, LucindaKjærlighetsbrevet 31778723
9Läckberg, CamillaHeksen 30855495
10Shakar, ZeshanTante Ulrikkes vei : roman 30857654
11Omar, SaraDødevaskeren 28393577
12Riley, LucindaSkyggesøsteren 26908313
13Øygarden, BjarneNye kontekst 8 - 10 : Nynorsk - som sidemål 261642530
14Jacobsen, RoyRigels øyne 25978433
15Mytting, LarsSøsterklokkene : roman 25626364
16Adler-Olsen, JussiSelfies 24504745
17Lunde, MajaBlå : roman 23854315
18Hjorth, VigdisArv og miljø : roman 23545884
19Fossum, KarinFormørkelsen : roman 22863965
20Riley, LucindaDe syv søstre 22254514
21Eikemo, MaritGratis og uforpliktande verdivurdering : roman 22213276
22Jæger, JørgenGuden : kriminalroman 22084085
23Riley, LucindaStormens søster 21796463
24Moyes, JojoEtter deg 21449452
25Christensen, Lars SaabyeByens spor : Maj 21157013
26Mackintosh, ClareLa meg være 21103416
27Hoem, EdvardLiv andre har levd : roman 20994684
28Johnsrud, IngarKorset 20703406
29Jio, SarahHjem til deg 20523096
30Bakkeid, Heine T.Møt meg i paradis : kriminalroman 20522956
31Granhus, FrodeForsvinningen 20483495
32Brekke, JørgenAlle kan drepe : kriminalroman 20482927
33Michelet, JonEn sjøens helt : Krigerens hjemkomst 20227562
34Horst, Jørn LierDet innerste rommet 20206483
35James, EricaDet lille pianohuset 20084124
36Lindell, UnniDronen : kriminalroman 20054304
37Ohlsson, KristinaSyndflod 19932677
38Nilssen, OlaugTung tids tale : roman 19813325
39Seierstad, ÅsneTo søstre 19806193
40Riley, LucindaHelenas hemmelighet 19506612
41Montefiore, SantaGracies hemmelighet 19452657
42Webb, KatherineSkjulestedene 18882577
43May, PeterLewisbrikkene 18754274
44Montefiore, SantaSlottets siste hemmelighet 18745463
45Persson Giolito, MalinStørst av alt : et rettssalsdrama 18646063
46Dahl, ArneInnland 18513335
47Dahl, Kjell OlaSøsteren : kriminalroman 18312936
48Jón Kalman StefánssonSommerlys, og så kommer natten 18212916
49Lunde, MajaBienes historie : roman 18204074
50Montefiore, SantaDeverillslottets døtre 18074404
51Moyes, JojoParis for én 17966822
52Jacobsen, RoyDe usynlige 17835133
53Finn, A.J.Kvinnen i vinduet 17602447
54Moyes, JojoJenta som ble igjen 17594703
55Egeland, TomCodex 17043954
56May, PeterLewismannen 16944034
57Jio, SarahFor evig 16882895
58Brown, DanOpprinnelse : en Robert Langdon-thriller 16833285
59May, PeterSvarthuset 16703135
60Mytting, LarsSvøm med dem som drukner : roman 16674403
61Adler-Olsen, JussiHun takket gudene 16653494
62Horst, Jørn LierNår det mørkner : kriminalroman 16454953
63Pilkey, DavKaptein Supertruse og Hebbe Hundetruses horrible herjinger 16433614
64Marstein, TrudeSå mye hadde jeg : roman 16334093
65Yndestad, Monika NordlandGraven 16215313
66Sveen, GardBjørnen 16142755
67 Alle tiders historie 160118910
68Moyes, JojoEt helt halvt år 15578051
69Kjølner, Lene LauritsenI de beste sirkler : kriminalroman 15502426
70 Verkstedhåndboka 154130310
71Ingulstad, FridUrolige dager 15399301
72Tvedt, ChrisBevisets stilling : kriminalroman 15283264
73Tofteberg, Grete NormannMaximum 8 150018100
74Dahl, ArneUtmarker 14903983
75Teige, TrudePasienten : krim 14832476
76Hjorth, HelgaFri vilje : roman 14794393
77Nesser, HåkanEugen Kallmanns øyne : roman 14762087
78Pilkey, DavKaptein Supertruse og utedassfolkets ufyselige ugjerninger 14743244
79Jacobsen, RoyHvitt hav 14587441
80Riley, LucindaEngletreet 14465992
81Staalesen, GunnarUtenfor er hundene : kriminalroman 14254163
82De la Motte, AndersSensommer 14231857
83Damhaug, TorkilGlasshjerte 14213753
84Moyes, JojoDen ene pluss en 13859251
85Kjærstad, JanBerge : roman 13822954
86Stranger, SimonLeksikon om lys og mørke : roman 13723443
87Erikson, ThomasOmgitt av idioter : hvordan forstå dem det ikke går an å forstå 13472525
88James, EricaLyden av en lerke 13422714
89Ragde, Anne BirkefeldtLiebhaberne : roman 13163983
90Nordengen, KajaHjernen er stjernen : ditt eneste uerstattelige organ 13124323
91Loland, SigmundIdrett og samfunn 131115730
92Lykke, NinaNei og atter nei : roman 13092714
93Barton, FionaBarnet 12912365
94Wassmo, HerbjørgDen som ser : roman 12614063
95Hoem, EdvardSlåttekar i himmelen : roman 12283403
96Horst, Jørn LierBlindgang : kriminalroman 12144212
97Kvæven, ToreNår landet mørknar : roman 12142305
98Enders, GiuliaSjarmen med tarmen : om et av kroppens mest undervurderte organer 11884372
99Isaac, CatherineHer, nå, alltid 11841846
100Flatland, HelgaBli hvis du kan, reis hvis du må : roman 11785072

999 bibliotek er med i statistikkgrunnlaget. 169 av disse har per i dag ingen utlån.

Hos disse har 1970 avdelinger registrerte utlån i perioden.

Rapporten ble generert 09/12/2018 kl. 12:30:57


Tidligere statistikker
ÅrDatoer
20031/7 1/6 1/8 1/11 1/9 1/10 1/12
20041/4 1/9 1/2 1/11 1/3 1/8 1/10 1/7 1/5 1/6 1/12 1/1
20051/1 1/4 1/11 1/2 1/10 1/12 1/8 1/5 1/7 1/6 1/3
20061/11 1/10 1/6 1/4 1/1 1/5 1/9 1/2 1/7 1/12 1/8 1/3
20071/3 1/7 1/10 1/8 1/9 1/12 1/6 1/11 1/2 1/1
20081/2 1/4 1/3 1/10 1/12 1/9 1/1 1/11
20091/2 1/10 1/5 1/1 1/9 1/3 1/7 1/12 1/6 1/4 1/8 1/11
20101/5 1/6 1/4 1/2 1/10 1/1 1/3 1/11 1/9 1/8 1/7 1/12
20111/2 1/4 1/7 1/5 1/11 1/3 1/6 1/12 1/8 1/9 1/1 1/10
20121/7 1/5 1/10 1/1 1/3 1/12 1/9 1/4 1/8 1/6 1/2 1/11
20131/8 1/10 1/4 1/3 1/9 1/5 1/12 1/6 1/2 1/11 1/7
20141/3 1/6 1/9 1/4 1/11 1/2 1/8 1/5 1/1 1/12 1/10 1/7
20151/9 1/6 1/10 1/7 1/8 1/5 1/4 1/3 1/11 1/2 1/12 1/1
20161/9 1/7 1/6 1/11 1/3 1/12 1/4 1/10 1/8 1/5 1/2 1/1
20171/1 1/5 1/11 1/4 1/2 1/6 1/3 1/12 1/7 1/8 1/9 1/10
20181/6 1/8 1/12 1/10 1/9 1/4 1/3 1/1 1/7 1/5 1/11

Mer om Bibliotek-Systemer Asustatsamlet.tcl (v. 1.76) ©. Et produkt fra Bibliotek-Systemer As