100 mest utlånte voksenbøker i Bibliofil-bibliotek de siste 6 måneder


OmslagIndexForfatterTittelUtlånEksemplarUtl/eks
1Nesbø, JoTørst 769110127
2Hjorth, VigdisArv og miljø : roman 52696777
3Seierstad, ÅsneTo søstre 49927876
4Riley, LucindaSkyggesøsteren 47348505
5Adler-Olsen, JussiSelfies 44345458
6Horst, Jørn LierNår det mørkner : kriminalroman 34025546
7Riley, LucindaHelenas hemmelighet 33517014
8Riley, LucindaKjærlighetsbrevet 31818513
9Flatland, HelgaEn moderne familie 30566294
10Persson Giolito, MalinStørst av alt : et rettssalsdrama 29806204
11Horst, Jørn LierKatharina-koden : kriminalroman 28036094
12Ragde, Anne BirkefeldtAlltid tilgivelse : roman 27455305
13Riley, LucindaStormens søster 26816364
14Lindell, UnniJeg vet hvor du bor : kriminalroman 26715784
15Adler-Olsen, JussiHun takket gudene 26074316
16Riley, LucindaDe syv søstre 26014495
17Kepler, LarsKaninjegeren : kriminalroman 25524375
18Hjorth, HelgaFri vilje : roman 25385454
19Jacobsen, RoyRigels øyne 25208702
20Moyes, JojoParis for én 24976903
21Fossum, KarinHviskeren : roman 24935194
22Ragde, Anne BirkefeldtLiebhaberne : roman 24275024
23Jacobsen, RoyHvitt hav 23898142
24Lunde, MajaBienes historie : roman 23574425
25Jacobsen, RoyDe usynlige 23405534
26Riley, LucindaEngletreet 22426533
27Øygarden, BjarneNye kontekst 8 - 10 : Nynorsk - som sidemål 221433800
28Ferrante, ElenaSvikne dagar : roman 21892897
29Wassmo, HerbjørgDen som ser : roman 21215104
30Lykke, NinaNei og atter nei : roman 20903226
31Ferrante, ElenaHistoria om det tapte barnet : moden alder, alderdom : roman 20684624
32Pilkey, DavKaptein Supertruse og Hebbe Hundetruses horrible herjinger 20473965
33Dahl, ArneUtmarker 20243875
34Brekke, JørgenAvgrunnsblikk : kriminalroman 20143405
35Hoem, EdvardLand ingen har sett : roman 20053935
36Moyes, JojoEtter deg 19639652
37Jæger, JørgenFortielsen : kriminalroman 19032876
38Horst, Jørn LierBlindgang : kriminalroman 18535073
39Granhus, FrodeForliset 18502986
40Holt, AnneI støv og aske : kriminalroman 18473006
41Jio, SarahFor evig 17792118
42Adler-Olsen, JussiDen grenseløse 17754094
43Ferrante, ElenaMi briljante venninne : Barndom, tidleg ungdom 17264234
44Morton, KateHuset ved innsjøen 17004293
45Mackintosh, ClareJeg ser deg 16843165
46Pilkey, DavKaptein Supertruse og utedassfolkets ufyselige ugjerninger 16443265
47Adler-Olsen, JussiWashingtondekretet 16333294
48Backman, FredrikBjørnstad 16243075
49McCullers, CarsonHjertet er en ensom jeger 15883045
50 Alle tiders historie 156817020
51 Verkstedhåndboka 156530060
52Börjlind, CillaSov du vesle spire 15542047
53Riley, LucindaMidnattsrosen 15513204
54Tofteberg, Grete NormannMaximum 8 153717400
55Sten, VivecaI sannhetens navn 15361868
56Montefiore, SantaValentinas siste reise 15293893
57Ware, RuthKvinnen i lugar 10 15251937
58Hawkins, PaulaUt i vannet 15131957
59Montefiore, SantaToner av kjærlighet og krig : roman 14991977
60Mackintosh, ClareJeg lar deg gå 14963124
61Fjell, Jan-ErikLykkejegeren : krim 14932835
62Hoem, EdvardSlåttekar i himmelen : roman 14933424
63Moyes, JojoEt helt halvt år 14917921
64Enders, GiuliaSjarmen med tarmen : om et av kroppens mest undervurderte organer 14704673
65Bjøranger, TerjeBarcode : kriminalroman 14532296
66Flatland, HelgaBli hvis du kan, reis hvis du må : roman 14493943
67Whitehead, ColsonDen underjordiske jernbanen 14363584
68Jæger, JørgenMonster : kriminalroman 14343074
69Ferrante, ElenaHistoria om det nye namnet : unge år : roman 14293703
70Hawley, NoahDe som faller 14261827
71Hoem, EdvardBror din på prærien : roman 14193064
72Nordengen, KajaHjernen er stjernen : ditt eneste uerstattelige organ 14174233
73James, EricaLyden av en lerke 14001887
74Moyes, JojoDen ene pluss en 13849051
75Damhaug, TorkilEn femte årstid 13784473
76Rohde, Hanne KristinGudmoren : kriminalroman 13743094
77Hislop, VictoriaPostkort fra Hellas 13712475
78Renberg, ToreDu er så lys : roman 13712715
79Staalesen, GunnarStoresøster : kriminalroman 13683493
80Brekke, JørgenParadisplaneten : kriminalroman 13573593
81Tvedt, ChrisDen som forvolder en annens død : kriminalroman 13552645
82Nesbø, JoPoliti 13525542
83Mankell, HenningSvenske gummistøvler 13422714
84Coben, HarlanVær på vakt 13381797
85Lapena, ShariNaboparet 13381817
86May, PeterSvarthuset 13282325
87Matre, Agnes LoviseSkinnet bedrar : kriminalroman 13232475
88Ahnhem, StefanAtten grader minus 13141807
89Sarenbrant, SofieVisning 13071498
90Riley, LucindaLavendelhagen 13062884
91Ferrante, ElenaHistoria om dei som flyktar og dei som blir : mellomår : roman 13012754
92Loland, SigmundIdrett og samfunn 129714600
93Horst, Jørn LierJakthundene : kriminalroman 12923963
94Jæger, JørgenRidderkorset : kriminalroman 12784552
95Mytting, LarsSvøm med dem som drukner : roman 12773623
96Montefiore, SantaBirøkterens datter 12552794
97Guillou, JanEkte amerikanske jeans 12522145
98Riley, LucindaJenta på klippen 12372844
99Smith, BettyDet vokser et tre i Brooklyn 12373903
100Nesbø, JoBlod på snø 12364982

994 bibliotek er med i statistikkgrunnlaget. 155 av disse har per i dag ingen utlån.

Hos disse har 1951 avdelinger registrerte utlån i perioden.

Rapporten ble generert 16/12/2017 kl. 07:49:49


Tidligere statistikker
ÅrDatoer
20031/7 1/6 1/8 1/11 1/9 1/10 1/12
20041/4 1/9 1/2 1/11 1/3 1/8 1/10 1/7 1/5 1/6 1/12 1/1
20051/1 1/4 1/11 1/2 1/10 1/12 1/8 1/5 1/7 1/6 1/3
20061/11 1/10 1/6 1/4 1/1 1/5 1/9 1/2 1/7 1/12 1/8 1/3
20071/3 1/7 1/10 1/8 1/9 1/12 1/6 1/11 1/2 1/1
20081/2 1/4 1/3 1/10 1/12 1/9 1/1 1/11
20091/2 1/10 1/5 1/1 1/9 1/3 1/7 1/12 1/6 1/4 1/8 1/11
20101/5 1/6 1/4 1/2 1/10 1/1 1/3 1/11 1/9 1/8 1/7 1/12
20111/2 1/4 1/7 1/5 1/11 1/3 1/6 1/12 1/8 1/9 1/1 1/10
20121/7 1/5 1/10 1/1 1/3 1/12 1/9 1/4 1/8 1/6 1/2 1/11
20131/8 1/10 1/4 1/3 1/9 1/5 1/12 1/6 1/2 1/11 1/7
20141/3 1/6 1/9 1/4 1/11 1/2 1/8 1/5 1/1 1/12 1/10 1/7
20151/9 1/6 1/10 1/7 1/8 1/5 1/4 1/3 1/11 1/2 1/12 1/1
20161/9 1/7 1/6 1/11 1/3 1/12 1/4 1/10 1/8 1/5 1/2 1/1
20171/1 1/5 1/11 1/4 1/2 1/6 1/3 1/12 1/7 1/8 1/9 1/10

Mer om Bibliotek-Systemer Asustatsamlet.tcl (v. 1.75) ©. Et produkt fra Bibliotek-Systemer As