100 mest utlånte voksenbøker i Bibliofil-bibliotek de siste 6 måneder


OmslagIndexForfatterTittelUtlånEksemplarUtl/eks
1Moyes, JojoFremdeles meg 709313165
2Flatland, HelgaEn moderne familie 49427047
3Nesbø, JoMacbeth : roman 47897086
4Horst, Jørn LierKatharina-koden : kriminalroman 46946307
5Nesbø, JoTørst 44119304
6Läckberg, CamillaHeksen 41755807
7Riley, LucindaKjærlighetsbrevet 40028854
8Jacobsen, RoyRigels øyne 38338934
9Christensen, Lars SaabyeByens spor : Ewald og Maj 35857444
10Riley, LucindaSkyggesøsteren 34108424
11Adler-Olsen, JussiSelfies 32055236
12Lunde, MajaBlå : roman 31544566
13Hoem, EdvardLiv andre har levd : roman 30805106
14Jæger, JørgenGuden : kriminalroman 30304496
15Hjorth, VigdisArv og miljø : roman 26616104
16Riley, LucindaDe syv søstre 25724615
17Shakar, ZeshanTante Ulrikkes vei : roman 25564935
18Persson Giolito, MalinStørst av alt : et rettssalsdrama 25326294
19Riley, LucindaStormens søster 25256523
20Seierstad, ÅsneTo søstre 24966613
21Moyes, JojoEtter deg 24759822
22Øygarden, BjarneNye kontekst 8 - 10 : Nynorsk - som sidemål 247440420
23Ohlsson, KristinaSyndflod 24192848
24Damhaug, TorkilGlasshjerte 23904525
25Riley, LucindaHelenas hemmelighet 23806833
26Brown, DanOpprinnelse : en Robert Langdon-thriller 23273746
27Wassmo, HerbjørgDen som ser : roman 23085074
28Adler-Olsen, JussiHun takket gudene 22724075
29Webb, KatherineSkjulestedene 22402688
30Teige, TrudePasienten : krim 22342927
31Granhus, FrodeForsvinningen 22313566
32Nilssen, OlaugTung tids tale : roman 22273356
33Hjorth, HelgaFri vilje : roman 22225124
34Ragde, Anne BirkefeldtLiebhaberne : roman 22184684
35Jio, SarahHjem til deg 22153167
36Mackintosh, ClareLa meg være 21823536
37Dahl, ArneInnland 21613416
38Lunde, MajaBienes historie : roman 21444105
39Kjærstad, JanBerge : roman 21103466
40Finn, A.J.Kvinnen i vinduet 20872578
41James, EricaDet lille pianohuset 20834165
42Montefiore, SantaDeverillslottets døtre 20574594
43Omar, SaraDødevaskeren 20133346
44Horst, Jørn LierNår det mørkner : kriminalroman 20085183
45Moyes, JojoParis for én 20076852
46Dahl, ArneUtmarker 19914214
47Bakkeid, Heine T.Møt meg i paradis : kriminalroman 19522966
48May, PeterSvarthuset 19313225
49Jio, SarahFor evig 18933116
50Montefiore, SantaSlottets siste hemmelighet 18892527
51Jacobsen, RoyDe usynlige 18565423
52Riley, LucindaEngletreet 18446482
53Dahl, Niels FredrikMor om natten : roman 18222806
54May, PeterLewismannen 18054014
55Eikemo, MaritGratis og uforpliktande verdivurdering : roman 17823125
56Lemaitre, PierreBrudekjolen 17242138
57Brekke, JørgenAlle kan drepe : kriminalroman 17212756
58Moyes, JojoEt helt halvt år 17048172
59Nesser, HåkanEugen Kallmanns øyne : roman 17022257
60May, PeterLewisbrikkene 16922207
61Egeland, TomLasaruseffekten 16713734
62Jacobsen, RoyHvitt hav 16707932
63Yndestad, Monika NordlandGraven 16305333
64De la Motte, AndersSensommer 16091918
65Samartin, CeciliaSkjønnhet for aske : roman 16022506
66Tudor, C.J.Krittmannen 16003554
67Isaac, CatherineHer, nå, alltid 15992167
68 Verkstedhåndboka 159731540
69Hislop, VictoriaPostkort fra Hellas 15952566
70Nordengen, KajaHjernen er stjernen : ditt eneste uerstattelige organ 15694593
71 Alle tiders historie 156718880
72Lagercrantz, DavidMannen som jaget sin egen skygge 15662815
73Pilkey, DavKaptein Supertruse og Hebbe Hundetruses horrible herjinger 15623664
74Fatland, ErikaGrensen : en reise rundt Russland : gjennom Nord-Korea, Kina, Mongolia, Kasakhstan, Aserbajdsjan, Georgia, Ukraina, Hviterussland, Litauen, Polen, Latvia, Estland, Finland og Norge samt Nordøstpassasjen 15054283
75James, EricaLyden av en lerke 14982905
76Moyes, JojoDen ene pluss en 14989331
77Hoem, EdvardLand ingen har sett : roman 14973953
78Tofteberg, Grete NormannMaximum 8 148618110
79Hoem, EdvardSlåttekar i himmelen : roman 14783863
80Horst, Jørn LierBlindgang : kriminalroman 14754733
81Lykke, NinaNei og atter nei : roman 14592795
82Pilkey, DavKaptein Supertruse og utedassfolkets ufyselige ugjerninger 14453164
83Coben, HarlanHjem 14401907
84Enders, GiuliaSjarmen med tarmen : om et av kroppens mest undervurderte organer 14394523
85Horst, Jørn LierNullpunkt 14344773
86Enger, CeciliePust for meg : roman 14242795
87Guillou, Jan1968 13992296
88Whitehead, ColsonDen underjordiske jernbanen 13973154
89Barton, FionaBarnet 13922495
90Lindell, UnniJeg vet hvor du bor : kriminalroman 13844433
91James, EricaAlt i et øyeblikk 13593983
92Yrsa SigurdardóttirSyndsforlatelse : kriminalroman 13581877
93Mackintosh, ClareJeg lar deg gå 13393014
94Mackintosh, ClareJeg ser deg 13373164
95Hoem, EdvardBror din på prærien : roman 13253194
96Lahlum, Hans OlavDe fems tegn 13244602
97Loland, SigmundIdrett og samfunn 129715420
98Ferrante, ElenaDen dunkle dottera : roman 12961966
99Jæger, JørgenFortielsen : kriminalroman 12922585
100Flatland, HelgaBli hvis du kan, reis hvis du må : roman 12903883

999 bibliotek er med i statistikkgrunnlaget. 168 av disse har per i dag ingen utlån.

Hos disse har 1941 avdelinger registrerte utlån i perioden.

Rapporten ble generert 23/09/2018 kl. 07:14:21


Tidligere statistikker
ÅrDatoer
20031/7 1/6 1/8 1/11 1/9 1/10 1/12
20041/4 1/9 1/2 1/11 1/3 1/8 1/10 1/7 1/5 1/6 1/12 1/1
20051/1 1/4 1/11 1/2 1/10 1/12 1/8 1/5 1/7 1/6 1/3
20061/11 1/10 1/6 1/4 1/1 1/5 1/9 1/2 1/7 1/12 1/8 1/3
20071/3 1/7 1/10 1/8 1/9 1/12 1/6 1/11 1/2 1/1
20081/2 1/4 1/3 1/10 1/12 1/9 1/1 1/11
20091/2 1/10 1/5 1/1 1/9 1/3 1/7 1/12 1/6 1/4 1/8 1/11
20101/5 1/6 1/4 1/2 1/10 1/1 1/3 1/11 1/9 1/8 1/7 1/12
20111/2 1/4 1/7 1/5 1/11 1/3 1/6 1/12 1/8 1/9 1/1 1/10
20121/7 1/5 1/10 1/1 1/3 1/12 1/9 1/4 1/8 1/6 1/2 1/11
20131/8 1/10 1/4 1/3 1/9 1/5 1/12 1/6 1/2 1/11 1/7
20141/3 1/6 1/9 1/4 1/11 1/2 1/8 1/5 1/1 1/12 1/10 1/7
20151/9 1/6 1/10 1/7 1/8 1/5 1/4 1/3 1/11 1/2 1/12 1/1
20161/9 1/7 1/6 1/11 1/3 1/12 1/4 1/10 1/8 1/5 1/2 1/1
20171/1 1/5 1/11 1/4 1/2 1/6 1/3 1/12 1/7 1/8 1/9 1/10
20181/6 1/8 1/9 1/4 1/3 1/1 1/7 1/5

Mer om Bibliotek-Systemer Asustatsamlet.tcl (v. 1.76) ©. Et produkt fra Bibliotek-Systemer As