100 mest utlånte bøker i Bibliofil-skolebibliotek de siste 6 måneder


OmslagIndexForfatterTittelUtlånEksemplarUtl/eks
1Kibuishi, KazuSteinvokteren 381510173
2Griffiths, AndyGutta i trehuset med 13 etasjer 355212922
3Kinney, JeffEn pingles dagbok : Greg Heffleys dagbok 318914842
4Horst, Jørn LierOperasjon Mørkemann 30279743
5Horst, Jørn LierOperasjon Vindkast 29468633
6Kibuishi, KazuSteinvokterens forbannelse 28607223
7Kibuishi, KazuByen bak skyene 28556934
8Horst, Jørn LierOperasjon Solnedgang 27828613
9Horst, Jørn LierOperasjon Sommerøya 27689183
10Horst, Jørn LierOperasjon Tordensky 27639922
11Kinney, JeffGode, gamle dager 26098203
12Griffiths, AndyGutta i det enorme trehuset med 39 etasjer 25418552
13Griffiths, AndyGutta i det enda større trehuset med 26 etasjer 25368472
14Øygarden, BjarneNye kontekst 8 - 10 : Nynorsk - som sidemål 251442760
15Horst, Jørn LierOperasjon bronseplass 24977123
16Pilkey, DavKaptein Supertruse og de rampete robotene 24647313
17Horst, Jørn LierOperasjon Påskelilje 24377113
18Horst, Jørn LierOperasjon Sirkus 23386093
19Kinney, JeffDen brutale sannheten 233611821
20Horst, Jørn LierOperasjon Spøkelse 22915763
21Kibuishi, KazuIldfuglen 22825034
22Kinney, JeffUt på tur, aldri sur 22518182
23Kinney, JeffBrakkesyke 22419652
24Kinney, JeffSiste stikk 216910192
25Kibuishi, KazuAlveprinsen 21524794
26Kinney, JeffTøffe tider 21048552
27Kinney, JeffRodrick ruler 20999512
28Horst, Jørn LierOperasjon Mumie 20704534
29Horst, Jørn LierOperasjon Plastpose 20266033
30Kibuishi, KazuFlukten fra Lucien 20224944
31Horst, Jørn LierOperasjon Sjørøver 20145073
32Pilkey, DavKaptein Supertruse og de drittleie doene 20045723
33Griffiths, AndyGutta i det du-tror-det-ikke-før-du-får-se-det store trehuset med 52 etasjer 19945353
34Griffiths, AndyGutta i trehuset med 78 etasjer blir filmstjerner 19844764
35Kibuishi, KazuDet hemmelige rådet 19754724
36Kinney, JeffDobbel innsats 19515593
37Horst, Jørn LierJakten på Jungelens dronning 19444304
38Kinney, JeffFemte hjul på vogna 19068902
39Horst, Jørn LierJakten på kaptein Kroghs gull 18904474
40Griffiths, AndyGutta i trehuset med 65 etasjer som viser seg å ikke være godkjent av bygningsetaten (og som derfor må rives)! 18785313
41Kinney, JeffHundedager 18588412
42Pilkey, DavKaptein Supertruse og Professor Bæsjebleies farlige felle 17954763
43Kinney, JeffFerieparadiset 17484553
44Skjønsberg, HaraldUnderveis ; Historie 10 172225040
45Pilkey, DavKaptein Supertruse og invasjonen fra de utrolig slemme kantinedamene fra verdensrommet (og det påfølgende angrepet fra de like onde zombie-nerdene) 16514523
46Tofteberg, Grete NormannMaximum 8 160820740
47 Alle tiders historie 156718880
48Horst, Jørn LierJakten på Tyven-tyven 15423424
49Horst, Jørn LierSalamandergåten 153915520
50 Verkstedhåndboka 149929590
51Akerlie, IbenLars er lol 14176542
52Svingen, ArneDen onde læreren 13854593
53Svingen, ArneSpøkelseshotellet 13584253
54Pilkey, DavKaptein Supertruse og den bioniske busegutten : Snørrmonsteret 13473373
55Birkenes, JonGeografi 8 134618990
56Skjønsberg, HaraldHistorie 8 133720170
57Svingen, ArneMannen med seks fingre 13254442
58Svingen, ArneHalloweenhuset 12863243
59Svingen, ArneKappen 12613803
60 Amigos dos textos 125123830
61Svingen, ArneEn glefsende kjeft 12443643
62Horst, Jørn LierOperasjon Skipsvrak 12252924
63Aamodt, IngunnKorte grøss 12185202
64Svingen, ArneBødlene på kirkegården 12033363
65Svingen, ArneOndskapens kjeller 11823263
66Svingen, ArneRom 13 11743333
67Pilkey, DavKaptein Supertruse og utedassfolkets ufyselige ugjerninger 11702814
68Svingen, ArneDen slemme eleven 11653313
69Griffiths, AndyGutta i trehuset med 91 etasjer sitter barnevakt i en bagett 11622384
70Solberg, A. AudhildKampen mot superbitchene 11505152
71Pilkey, DavKaptein Supertruse og den bioniske busegutten : De råteite robotbusene tar hevn 11492834
72Svingen, ArneGrusomme netter 11413593
73Molaug, Marius HornVerdens verste venn 11372943
74Blichfeldt, KathinkaNye kontekst 8-10 Oppgaver : Oppgavebok 111515910
75Svingen, ArneGjenferdene på skolen 11142404
76Molaug, Marius HornVerdens verste bursdag 11073223
77Svingen, ArnePengene eller livet 11002694
78Grøntvedt, Nina ElisabethAbsolutt ukyssa : NB: Dette er IKKE en klissete kjærlighetshistorie!!! 10956741
79Svingen, ArneStormen 10883073
80Molaug, Marius HornVerdens verste rektor 10793782
81Pilkey, DavKaptein Supertruse og den store kjæligheten - not!! 10652693
82Svingen, ArneDen døde onkelen 10642244
83Elizabeth Diskin Kirsti Grana Winsvold Knut KasboEnter Basic skills 8-10 103915920
84Pilkey, DavKaptein Supertruse og de radioaktive robottrusenes redselsfulle revansj 10172214
85Molaug, Marius HornVerdens verste ferie 10172933
86Roeim, JørnVitser og gåter 10162553
87Pichon, LizTom Gates : min geniale verden 10163113
88Pilkey, DavKaptein Supertruse og Hebbe Hundetruses horrible herjinger 10122543
89Walliams, DavidGangster-bestemor 10034722
90Grøntvedt, Nina ElisabethHei, det er meg! : ikke la meg bli igjen alene her- : (PS: Alt jeg nå skal fortelle deg, er 110% sant!!!) 9987741
91Simon, FrancescaRampete Robin og fotballfantomet 9945341
92Pichon, LizTom Gates er helt konge (av og til) 9922553
93Svingen, ArneSkattekartet 9902553
94Hjardar, EspenFaktor 1 : oppgavebok 98913150
95Dahl, RoaldMatilda 98910450
96Grøntvedt, Nina ElisabethSupersommer : -eller? (Den sommeren da ingenting ble HELT som det skulle-) 9814082
97Chabert, JackKartmysteriet 9742084
98Johnsen, Ida MolstadTerra nova : geografi for den videregående skolen 96810350
99Rowling, J.K.Harry Potter og de vises stein 9648061
100Pilkey, DavHundemannen 9561825

821 skolebibliotek er med i statistikkgrunnlaget. 138 av disse har per i dag ingen utlån.

Hos disse har 1065 avdelinger registrerte utlån i perioden.

Rapporten ble generert 23/09/2018 kl. 07:15:41


Tidligere statistikker
ÅrDatoer
20081/4 1/10 1/12 1/9 1/11
20091/2 1/10 1/5 1/1 1/9 1/3 1/7 1/12 1/6 1/4 1/8 1/11
20101/5 1/6 1/4 1/2 1/10 1/1 1/3 1/11 1/9 1/8 1/7 1/12
20111/2 1/4 1/7 1/5 1/11 1/3 1/6 1/12 1/8 1/9 1/1 1/10
20121/7 1/5 1/10 1/1 1/3 1/12 1/9 1/4 1/8 1/6 1/2 1/11
20131/8 1/10 1/4 1/3 1/9 1/5 1/12 1/6 1/2 1/11 1/7
20141/3 1/6 1/9 1/4 1/11 1/2 1/8 1/5 1/1 1/12 1/10 1/7
20151/9 1/6 1/10 1/7 1/8 1/5 1/4 1/3 1/11 1/2 1/12 1/1
20161/9 1/7 1/6 1/11 1/3 1/12 1/4 1/10 1/8 1/5 1/2 1/1
20171/1 1/5 1/11 1/4 1/2 1/6 1/3 1/12 1/7 1/8 1/9 1/10
20181/6 1/8 1/9 1/4 1/3 1/1 1/7 1/5

Mer om Bibliotek-Systemer Asustatsamlet.tcl (v. 1.76) ©. Et produkt fra Bibliotek-Systemer As