100 mest utlånte bøker i Bibliofil-skolebibliotek de siste 6 måneder


OmslagIndexForfatterTittelUtlånEksemplarUtl/eks
1Griffiths, AndyGutta i trehuset med 13 etasjer 357610683
2Kinney, JeffEn pingles dagbok : Greg Heffleys dagbok 352914402
3Kibuishi, KazuSteinvokteren 34797704
4Pilkey, DavKaptein Supertruse og de rampete robotene 29277014
5Griffiths, AndyGutta i det enorme trehuset med 39 etasjer 27437313
6Kinney, JeffGode, gamle dager 27317333
7Kibuishi, KazuSteinvokterens forbannelse 25985374
8Griffiths, AndyGutta i det enda større trehuset med 26 etasjer 25957103
9Kinney, JeffBrakkesyke 25808922
10Kinney, JeffDen brutale sannheten 257510512
11Horst, Jørn LierOperasjon Vindkast 24637003
12Horst, Jørn LierOperasjon Tordensky 24628482
13Horst, Jørn LierOperasjon Mørkemann 24318142
14Kinney, JeffTøffe tider 24237853
15Kinney, JeffUt på tur, aldri sur 24067393
16Horst, Jørn LierOperasjon Solnedgang 23857323
17Kinney, JeffSiste stikk 23729212
18Pilkey, DavKaptein Supertruse og de drittleie doene 23505554
19Øygarden, BjarneNye kontekst 8 - 10 : Nynorsk - som sidemål 233936140
20Kinney, JeffRodrick ruler 22989002
21Horst, Jørn LierOperasjon Sommerøya 22957083
22Kibuishi, KazuByen bak skyene 22804574
23Kinney, JeffHundedager 21387642
24Kinney, JeffFemte hjul på vogna 21278382
25Griffiths, AndyGutta i det du-tror-det-ikke-før-du-får-se-det store trehuset med 52 etasjer 20785034
26Pilkey, DavKaptein Supertruse og invasjonen fra de utrolig slemme kantinedamene fra verdensrommet (og det påfølgende angrepet fra de like onde zombie-nerdene) 20474194
27Pilkey, DavKaptein Supertruse og Professor Bæsjebleies farlige felle 19744414
28Horst, Jørn LierOperasjon Spøkelse 19634284
29Horst, Jørn LierOperasjon Sirkus 19614784
30Horst, Jørn LierOperasjon bronseplass 19455273
31Horst, Jørn LierOperasjon Påskelilje 19305213
32Skjønsberg, HaraldUnderveis ; Historie 10 186824440
33Griffiths, AndyGutta i trehuset med 65 etasjer som viser seg å ikke være godkjent av bygningsetaten (og som derfor må rives)! 18394713
34Griffiths, AndyGutta i trehuset med 78 etasjer blir filmstjerner 18003834
35Kibuishi, KazuAlveprinsen 16692985
36Tofteberg, Grete NormannMaximum 8 165520030
37Horst, Jørn LierOperasjon Plastpose 16324713
38Kibuishi, KazuDet hemmelige rådet 16023205
39 Alle tiders historie 156817020
40Horst, Jørn LierSalamandergåten 153315251
41Horst, Jørn LierJakten på Jungelens dronning 15283194
42Birkenes, JonGeografi 8 152418700
43Pilkey, DavKaptein Supertruse og den bioniske busegutten : Snørrmonsteret 15103344
44Skjønsberg, HaraldHistorie 8 150019420
45Svingen, ArneMannen med seks fingre 14904173
46Kinney, JeffDobbel innsats 14893813
47Aamodt, IngunnKorte grøss 14765552
48Horst, Jørn LierJakten på kaptein Kroghs gull 14533454
49Svingen, ArneHalloweenhuset 14513354
50 Verkstedhåndboka 144928140
51Kibuishi, KazuFlukten fra Lucien 14492954
52Svingen, ArneSpøkelseshotellet 14374263
53Horst, Jørn LierOperasjon Sjørøver 14203234
54Svingen, ArneDen onde læreren 13774383
55Svingen, ArneEn glefsende kjeft 13603533
56Svingen, ArneKappen 13583753
57Kibuishi, KazuIldfuglen 13282585
58Svingen, ArneRom 13 13143214
59Svingen, ArneOndskapens kjeller 13133343
60 Amigos dos textos 131124310
61Svingen, ArneBødlene på kirkegården 13093293
62Akerlie, IbenLars er lol 12944932
63Pilkey, DavKaptein Supertruse og den bioniske busegutten : De råteite robotbusene tar hevn 12882664
64Svingen, ArneDen slemme eleven 12783303
65Svingen, ArneGrusomme netter 12773643
66Svingen, ArnePengene eller livet 12452624
67Solberg, A. AudhildKampen mot superbitchene 12004892
68Svingen, ArneStormen 11882674
69Grøntvedt, Nina ElisabethAbsolutt ukyssa : NB: Dette er IKKE en klissete kjærlighetshistorie!!! 11786271
70Blichfeldt, KathinkaNye kontekst 8-10 Oppgaver : Oppgavebok 117415340
71Pilkey, DavKaptein Supertruse og den store kjæligheten - not!! 11652604
72Grøntvedt, Nina ElisabethHei, det er meg! : ikke la meg bli igjen alene her- : (PS: Alt jeg nå skal fortelle deg, er 110% sant!!!) 11198671
73Svingen, ArneSkattekartet 11132534
74Peers, BobbieLuridiumstyven 11084622
75Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse på badeland 11043772
76Svingen, ArneSpådommen 11032514
77Molaug, Marius HornVerdens verste bursdag 11022893
78Pilkey, DavKaptein Supertruse og utedassfolkets ufyselige ugjerninger 10832324
79Jensen, JørnKasper på fotballeir 10774842
80Simon, FrancescaRampete Robin og fotballfantomet 10744362
81Molaug, Marius HornVerdens verste rektor 10523433
82Jensen, JørnKasper spiller finale 10505202
83Grøntvedt, Nina ElisabethHappy ending, liksom? 10493882
84Pichon, LizTom Gates : min geniale verden 10492633
85Solberg, A. AudhildSuperbitchene driter seg ut 10344292
86Simon, FrancescaRampete Robin får lus 10284902
87Horst, Jørn LierMaltesergåten 10255751
88Horst, Jørn LierUndervannsgåten 10245631
89Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en populær partyjente - NOT! 10233063
90Ryan, DeniseHunder 10193173
91Riquelme, AngellaAmigos uno : textos 101815560
92Gronemann, SteffenAlt om Zlatan 10102683
93Aamodt, IngunnDukken 10053962
94Banke, PeterAlt om Neymar 9892713
95Molaug, Marius HornVerdens verste ferie 9812483
96Rowling, J.K.Harry Potter og de vises stein 9717391
97Simon, FrancescaRampete Robins underbukse 9654412
98Elizabeth Diskin Kirsti Grana Winsvold Knut KasboEnter Basic skills 8-10 95614950
99Jensen, JørnKasper scorer 9515101
100Pilkey, DavKaptein Supertruse og Hebbe Hundetruses horrible herjinger 9482134

814 skolebibliotek er med i statistikkgrunnlaget. 128 av disse har per i dag ingen utlån.

Hos disse har 1024 avdelinger registrerte utlån i perioden.

Rapporten ble generert 18/12/2017 kl. 07:15:14


Tidligere statistikker
ÅrDatoer
20081/4 1/10 1/12 1/9 1/11
20091/2 1/10 1/5 1/1 1/9 1/3 1/7 1/12 1/6 1/4 1/8 1/11
20101/5 1/6 1/4 1/2 1/10 1/1 1/3 1/11 1/9 1/8 1/7 1/12
20111/2 1/4 1/7 1/5 1/11 1/3 1/6 1/12 1/8 1/9 1/1 1/10
20121/7 1/5 1/10 1/1 1/3 1/12 1/9 1/4 1/8 1/6 1/2 1/11
20131/8 1/10 1/4 1/3 1/9 1/5 1/12 1/6 1/2 1/11 1/7
20141/3 1/6 1/9 1/4 1/11 1/2 1/8 1/5 1/1 1/12 1/10 1/7
20151/9 1/6 1/10 1/7 1/8 1/5 1/4 1/3 1/11 1/2 1/12 1/1
20161/9 1/7 1/6 1/11 1/3 1/12 1/4 1/10 1/8 1/5 1/2 1/1
20171/1 1/5 1/11 1/4 1/2 1/6 1/3 1/12 1/7 1/8 1/9 1/10

Mer om Bibliotek-Systemer Asustatsamlet.tcl (v. 1.75) ©. Et produkt fra Bibliotek-Systemer As