100 mest utlånte bøker i Bibliofil-skolebibliotek de siste 6 måneder


OmslagIndexForfatterTittelUtlånEksemplarUtl/eks
1Kibuishi, KazuSteinvokteren 419710414
2Griffiths, AndyGutta i trehuset med 13 etasjer 377913322
3Kibuishi, KazuByen bak skyene 32357424
4Kibuishi, KazuSteinvokterens forbannelse 32237604
5Kinney, JeffEn pingles dagbok : Greg Heffleys dagbok 317014692
6Horst, Jørn LierOperasjon Vindkast 29958713
7Horst, Jørn LierOperasjon Tordensky 293410222
8Horst, Jørn LierOperasjon Mørkemann 291210282
9Griffiths, AndyGutta i det enorme trehuset med 39 etasjer 27898533
10Griffiths, AndyGutta i det enda større trehuset med 26 etasjer 27498753
11Horst, Jørn LierOperasjon Sommerøya 27329412
12Horst, Jørn LierOperasjon Solnedgang 27138953
13Kinney, JeffGode, gamle dager 27048313
14Øygarden, BjarneNye kontekst 8 - 10 : Nynorsk - som sidemål 265744870
15Kibuishi, KazuIldfuglen 25525644
16Horst, Jørn LierOperasjon bronseplass 25447473
17Pilkey, DavKaptein Supertruse og de rampete robotene 25367223
18Horst, Jørn LierOperasjon Påskelilje 24757193
19Kibuishi, KazuAlveprinsen 24705094
20Kinney, JeffUt på tur, aldri sur 24118342
21Horst, Jørn LierOperasjon Spøkelse 23985984
22Kibuishi, KazuFlukten fra Lucien 23875444
23Kinney, JeffDen brutale sannheten 237711612
24Kinney, JeffBrakkesyke 23709712
25Kinney, JeffSiste stikk 231710012
26Horst, Jørn LierOperasjon Sirkus 23056233
27Kibuishi, KazuDet hemmelige rådet 22515004
28Kinney, JeffRodrick ruler 22309652
29Horst, Jørn LierOperasjon Mumie 21844884
30Kinney, JeffTøffe tider 21198522
31Horst, Jørn LierOperasjon Sjørøver 20705203
32Pilkey, DavKaptein Supertruse og de drittleie doene 20675793
33Griffiths, AndyGutta i trehuset med 78 etasjer blir filmstjerner 20555014
34Kinney, JeffDobbel innsats 20515803
35Griffiths, AndyGutta i det du-tror-det-ikke-før-du-får-se-det store trehuset med 52 etasjer 20375593
36Kinney, JeffHundedager 19888372
37Horst, Jørn LierOperasjon Plastpose 19666103
38Horst, Jørn LierJakten på Jungelens dronning 19514514
39Griffiths, AndyGutta i trehuset med 65 etasjer som viser seg å ikke være godkjent av bygningsetaten (og som derfor må rives)! 19145323
40Skjønsberg, HaraldUnderveis ; Historie 10 190225060
41Horst, Jørn LierJakten på kaptein Kroghs gull 18954534
42Pilkey, DavKaptein Supertruse og Professor Bæsjebleies farlige felle 18874773
43Kinney, JeffFerieparadiset 18844783
44Kinney, JeffFemte hjul på vogna 18558652
45Pilkey, DavKaptein Supertruse og invasjonen fra de utrolig slemme kantinedamene fra verdensrommet (og det påfølgende angrepet fra de like onde zombie-nerdene) 17744553
46Horst, Jørn LierJakten på Tyven-tyven 16463804
47Tofteberg, Grete NormannMaximum 8 162520730
48 Alle tiders historie 160118910
49Horst, Jørn LierOperasjon Skipsvrak 15853544
50Birkenes, JonGeografi 8 144318990
51Horst, Jørn LierSalamandergåten 144216000
52 Verkstedhåndboka 144128360
53Akerlie, IbenLars er lol 14206172
54Pilkey, DavKaptein Supertruse og den bioniske busegutten : Snørrmonsteret 13843384
55Skjønsberg, HaraldHistorie 8 137420490
56Svingen, ArneDen onde læreren 13744772
57Svingen, ArneMannen med seks fingre 13684433
58Svingen, ArneSpøkelseshotellet 13504552
59Svingen, ArneHalloweenhuset 13453473
60Griffiths, AndyGutta i trehuset med 91 etasjer sitter barnevakt i en bagett 13042684
61Svingen, ArneRom 13 12983383
62 Amigos dos textos 126223960
63Svingen, ArneBødlene på kirkegården 12543583
64Pilkey, DavKaptein Supertruse og utedassfolkets ufyselige ugjerninger 12292874
65Pilkey, DavHundemannen 12222245
66Svingen, ArneEn glefsende kjeft 12183653
67Svingen, ArneKappen 11963803
68Molaug, Marius HornVerdens verste rektor 11813992
69Svingen, ArneDen slemme eleven 11803573
70Pilkey, DavKaptein Supertruse og den bioniske busegutten : De råteite robotbusene tar hevn 11752784
71Svingen, ArneGrusomme netter 11633723
72Aamodt, IngunnKorte grøss 11624962
73 Øretelefoner kasse 111602644
74Pilkey, DavKaptein Supertruse og den store kjæligheten - not!! 11532834
75Blichfeldt, KathinkaNye kontekst 8-10 Oppgaver : Oppgavebok 114415910
76Svingen, ArneStormen 11353193
77Svingen, ArneOndskapens kjeller 11223503
78Svingen, ArneGjenferdene på skolen 11182584
79Elizabeth Diskin Kirsti Grana Winsvold Knut KasboEnter Basic skills 8-10 111515920
80Pilkey, DavKaptein Supertruse og de radioaktive robottrusenes redselsfulle revansj 10852324
81Svingen, ArnePengene eller livet 10802973
82Walliams, DavidGangster-bestemor 10764952
83Solberg, A. AudhildKampen mot superbitchene 10765142
84Molaug, Marius HornVerdens verste bursdag 10673143
85Grøntvedt, Nina ElisabethAbsolutt ukyssa : NB: Dette er IKKE en klissete kjærlighetshistorie!!! 10516161
86Molaug, Marius HornVerdens verste venn 10473133
87Pilkey, DavKaptein Supertruse og Hebbe Hundetruses horrible herjinger 10432434
88Roeim, JørnVitser og gåter 10412554
89Peers, BobbieLuridiumstyven 10395731
90Rowling, J.K.Harry Potter og de vises stein 10388531
91Chabert, JackKartmysteriet 10382174
92Svingen, ArneDen døde onkelen 10352364
93Molaug, Marius HornVerdens verste ferie 10343033
94Johnsen, Ida MolstadTerra nova : geografi for den videregående skolen 102710790
95Svingen, ArneSkattekartet 10252873
96Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse på badeland 10134392
97Pichon, LizTom Gates : min geniale verden 10053333
98Pichon, LizTom Gates er helt konge (av og til) 9942683
99Hjardar, EspenFaktor 1 : oppgavebok 99313160
100Aamodt, IngunnDukken 9834462

822 skolebibliotek er med i statistikkgrunnlaget. 140 av disse har per i dag ingen utlån.

Hos disse har 1073 avdelinger registrerte utlån i perioden.

Rapporten ble generert 10/12/2018 kl. 07:18:20


Tidligere statistikker
ÅrDatoer
20081/4 1/10 1/12 1/9 1/11
20091/2 1/10 1/5 1/1 1/9 1/3 1/7 1/12 1/6 1/4 1/8 1/11
20101/5 1/6 1/4 1/2 1/10 1/1 1/3 1/11 1/9 1/8 1/7 1/12
20111/2 1/4 1/7 1/5 1/11 1/3 1/6 1/12 1/8 1/9 1/1 1/10
20121/7 1/5 1/10 1/1 1/3 1/12 1/9 1/4 1/8 1/6 1/2 1/11
20131/8 1/10 1/4 1/3 1/9 1/5 1/12 1/6 1/2 1/11 1/7
20141/3 1/6 1/9 1/4 1/11 1/2 1/8 1/5 1/1 1/12 1/10 1/7
20151/9 1/6 1/10 1/7 1/8 1/5 1/4 1/3 1/11 1/2 1/12 1/1
20161/9 1/7 1/6 1/11 1/3 1/12 1/4 1/10 1/8 1/5 1/2 1/1
20171/1 1/5 1/11 1/4 1/2 1/6 1/3 1/12 1/7 1/8 1/9 1/10
20181/6 1/8 1/12 1/10 1/9 1/4 1/3 1/1 1/7 1/5 1/11

Mer om Bibliotek-Systemer Asustatsamlet.tcl (v. 1.76) ©. Et produkt fra Bibliotek-Systemer As