100 mest utlånte bøker i Bibliofil-skolebibliotek de siste 6 måneder


OmslagIndexForfatterTittelUtlånEksemplarUtl/eks
1Kibuishi, KazuSteinvokteren 44158745
2Griffiths, AndyGutta i trehuset med 13 etasjer 436011933
3Kinney, JeffEn pingles dagbok : Greg Heffleys dagbok 395414642
4Horst, Jørn LierOperasjon Mørkemann 34318933
5Horst, Jørn LierOperasjon Vindkast 34168004
6Kibuishi, KazuSteinvokterens forbannelse 33076265
7Horst, Jørn LierOperasjon Solnedgang 32048004
8Horst, Jørn LierOperasjon Sommerøya 31757874
9Horst, Jørn LierOperasjon Tordensky 31428713
10Kibuishi, KazuByen bak skyene 31326055
11Kinney, JeffGode, gamle dager 30807514
12Griffiths, AndyGutta i det enorme trehuset med 39 etasjer 30487564
13Griffiths, AndyGutta i det enda større trehuset med 26 etasjer 30477614
14Pilkey, DavKaptein Supertruse og de rampete robotene 30197144
15Horst, Jørn LierOperasjon bronseplass 28176234
16Kinney, JeffBrakkesyke 28068553
17Kinney, JeffDen brutale sannheten 280210292
18Horst, Jørn LierOperasjon Påskelilje 27206514
19Horst, Jørn LierOperasjon Sirkus 27195654
20Kinney, JeffUt på tur, aldri sur 26637453
21Kinney, JeffSiste stikk 26459032
22Horst, Jørn LierOperasjon Spøkelse 26035025
23Kinney, JeffRodrick ruler 25678592
24Kinney, JeffTøffe tider 25217693
25Pilkey, DavKaptein Supertruse og de drittleie doene 24935544
26Griffiths, AndyGutta i det du-tror-det-ikke-før-du-får-se-det store trehuset med 52 etasjer 24245214
27Kibuishi, KazuIldfuglen 24224105
28Kibuishi, KazuAlveprinsen 24074016
29Griffiths, AndyGutta i trehuset med 78 etasjer blir filmstjerner 23394615
30Horst, Jørn LierOperasjon Plastpose 23355344
31Kinney, JeffFemte hjul på vogna 23307962
32Horst, Jørn LierOperasjon Sjørøver 22954295
33Kinney, JeffHundedager 22737303
34Horst, Jørn LierJakten på Jungelens dronning 22453905
35Kibuishi, KazuDet hemmelige rådet 22383925
36Griffiths, AndyGutta i trehuset med 65 etasjer som viser seg å ikke være godkjent av bygningsetaten (og som derfor må rives)! 22325184
37Pilkey, DavKaptein Supertruse og Professor Bæsjebleies farlige felle 21924434
38Kibuishi, KazuFlukten fra Lucien 21733955
39Kinney, JeffDobbel innsats 21524874
40Horst, Jørn LierOperasjon Mumie 21173695
41Horst, Jørn LierJakten på kaptein Kroghs gull 21124185
42Pilkey, DavKaptein Supertruse og invasjonen fra de utrolig slemme kantinedamene fra verdensrommet (og det påfølgende angrepet fra de like onde zombie-nerdene) 20634234
43Akerlie, IbenLars er lol 18006242
44Horst, Jørn LierSalamandergåten 171915311
45Horst, Jørn LierJakten på Tyven-tyven 16843005
46Pilkey, DavKaptein Supertruse og den bioniske busegutten : Snørrmonsteret 16543334
47Kinney, JeffFerieparadiset 16333614
48Svingen, ArneSpøkelseshotellet 16154243
49Svingen, ArneDen onde læreren 15644363
50Svingen, ArneMannen med seks fingre 15544163
51Svingen, ArneKappen 15223724
52Svingen, ArneHalloweenhuset 15133124
53Svingen, ArneBødlene på kirkegården 15053344
54Aamodt, IngunnKorte grøss 14385012
55Molaug, Marius HornVerdens verste bursdag 14283344
56Svingen, ArneEn glefsende kjeft 14223524
57Pilkey, DavKaptein Supertruse og den bioniske busegutten : De råteite robotbusene tar hevn 14132725
58Svingen, ArneOndskapens kjeller 14113214
59Svingen, ArneGrusomme netter 13853623
60Svingen, ArneDen slemme eleven 13773214
61Pilkey, DavKaptein Supertruse og den store kjæligheten - not!! 13642585
62Svingen, ArneRom 13 13563094
63Molaug, Marius HornVerdens verste rektor 13483763
64Svingen, ArnePengene eller livet 13452655
65Pilkey, DavKaptein Supertruse og utedassfolkets ufyselige ugjerninger 13352445
66Solberg, A. AudhildKampen mot superbitchene 13155252
67Dahl, RoaldMatilda 129710681
68Grøntvedt, Nina ElisabethAbsolutt ukyssa : NB: Dette er IKKE en klissete kjærlighetshistorie!!! 12826222
69Svingen, ArneStormen 12792784
70Pichon, LizTom Gates : min geniale verden 12692824
71Molaug, Marius HornVerdens verste ferie 12632774
72Svingen, ArneGjenferdene på skolen 12622096
73Molaug, Marius HornVerdens verste venn 12612764
74Grøntvedt, Nina ElisabethHei, det er meg! : ikke la meg bli igjen alene her- : (PS: Alt jeg nå skal fortelle deg, er 110% sant!!!) 12488391
75Simon, FrancescaRampete Robin og fotballfantomet 12454842
76Svingen, ArneSkattekartet 12192584
77Walliams, DavidGangster-bestemor 11914482
78Solberg, A. AudhildSuperbitchene driter seg ut 11914482
79Svingen, ArneDen døde onkelen 11902145
80Pilkey, DavKaptein Supertruse og Hebbe Hundetruses horrible herjinger 11902365
81Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse på badeland 11853883
82Peers, BobbieLuridiumstyven 11824932
83Griffiths, AndyGutta i trehuset med 91 etasjer sitter barnevakt i en bagett 11592175
84Roeim, JørnVitser og gåter 11592384
85Pilkey, DavKaptein Supertruse og de radioaktive robottrusenes redselsfulle revansj 11451935
86Horst, Jørn LierUndervannsgåten 11446011
87Pichon, LizFantastiske unnskyldninger (og masse annet kult) 11272205
88Horst, Jørn LierMaltesergåten 11155601
89Grøntvedt, Nina ElisabethSupersommer : -eller? (Den sommeren da ingenting ble HELT som det skulle-) 10804062
90Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en populær partyjente - NOT! 10803193
91Gronemann, SteffenAlt om Manchester United 10792793
92Grøntvedt, Nina ElisabethHappy ending, liksom? 10743872
93Simon, FrancescaRampete Robins underbukse 10744422
94Ryan, DeniseHunder 10722933
95Svingen, ArneSpådommen 10722424
96Rowling, J.K.Harry Potter og de vises stein 10646921
97Simon, FrancescaRampete Robin får lus 10594612
98Banke, PeterAlt om Neymar 10542484
99Pichon, LizTom Gates er helt konge (av og til) 10432304
100Chabert, JackKartmysteriet 10291815

823 skolebibliotek er med i statistikkgrunnlaget. 141 av disse har per i dag ingen utlån.

Hos disse har 1031 avdelinger registrerte utlån i perioden.

Rapporten ble generert 20/06/2018 kl. 15:30:08


Tidligere statistikker
ÅrDatoer
20081/4 1/10 1/12 1/9 1/11
20091/2 1/10 1/5 1/1 1/9 1/3 1/7 1/12 1/6 1/4 1/8 1/11
20101/5 1/6 1/4 1/2 1/10 1/1 1/3 1/11 1/9 1/8 1/7 1/12
20111/2 1/4 1/7 1/5 1/11 1/3 1/6 1/12 1/8 1/9 1/1 1/10
20121/7 1/5 1/10 1/1 1/3 1/12 1/9 1/4 1/8 1/6 1/2 1/11
20131/8 1/10 1/4 1/3 1/9 1/5 1/12 1/6 1/2 1/11 1/7
20141/3 1/6 1/9 1/4 1/11 1/2 1/8 1/5 1/1 1/12 1/10 1/7
20151/9 1/6 1/10 1/7 1/8 1/5 1/4 1/3 1/11 1/2 1/12 1/1
20161/9 1/7 1/6 1/11 1/3 1/12 1/4 1/10 1/8 1/5 1/2 1/1
20171/1 1/5 1/11 1/4 1/2 1/6 1/3 1/12 1/7 1/8 1/9 1/10
20181/6 1/4 1/3 1/1 1/5

Mer om Bibliotek-Systemer Asustatsamlet.tcl (v. 1.76) ©. Et produkt fra Bibliotek-Systemer As