100 mest utlånte barnebøker i Bibliofil-bibliotek de siste 6 måneder


OmslagIndexForfatterTittelUtlånEksemplarUtl/eks
1Kibuishi, KazuSteinvokteren 1102523304
2Griffiths, AndyGutta i trehuset med 13 etasjer 901223513
3Kibuishi, KazuSteinvokterens forbannelse 881116275
4Kibuishi, KazuByen bak skyene 874015765
5Kibuishi, KazuIldfuglen 805313785
6Horst, Jørn LierOperasjon Tordensky 779518904
7Kibuishi, KazuAlveprinsen 778313055
8Kibuishi, KazuSupernova 768312366
9Kinney, JeffEn pingles dagbok : Greg Heffleys dagbok 762523763
10Horst, Jørn LierOperasjon Vindkast 758416864
11Kibuishi, KazuFlukten fra Lucien 757513495
12Horst, Jørn LierOperasjon Mørkemann 754919143
13Horst, Jørn LierOperasjon bronseplass 746015534
14Horst, Jørn LierOperasjon Solnedgang 741117084
15Kibuishi, KazuDet hemmelige rådet 735713035
16Horst, Jørn LierOperasjon Sommerøya 734517824
17Griffiths, AndyGutta i det enda større trehuset med 26 etasjer 713316594
18Horst, Jørn LierOperasjon Sirkus 704413945
19Horst, Jørn LierOperasjon Påskelilje 703615004
20Griffiths, AndyGutta i det enorme trehuset med 39 etasjer 701716864
21Horst, Jørn LierOperasjon Spøkelse 701314064
22Horst, Jørn LierOperasjon Mumie 700412875
23Horst, Jørn LierOperasjon Sjørøver 698313325
24Horst, Jørn LierOperasjon Skipsvrak 671011006
25Falch, MalinReisen til Jotundalen 654311575
26Horst, Jørn LierOperasjon Plastpose 614014124
27Griffiths, AndyGutta i trehuset med 78 etasjer blir filmstjerner 608712025
28Kinney, JeffGode, gamle dager 595513624
29Horst, Jørn LierOperasjon Skrotnisse 59069146
30Rowling, J.K.Harry Potter og de vises stein 577517723
31Horst, Jørn LierJakten på Jungelens dronning 57469775
32Horst, Jørn LierJakten på kaptein Kroghs gull 566410115
33Griffiths, AndyGutta i det du-tror-det-ikke-før-du-får-se-det store trehuset med 52 etasjer 557711864
34Horst, Jørn LierJakten på Tyven-tyven 55289725
35Pilkey, DavKaptein Supertruse og de rampete robotene 544313194
36Kinney, JeffBrakkesyke 530215143
37Kinney, JeffDen brutale sannheten 529917922
38Griffiths, AndyGutta i trehuset med 65 etasjer som viser seg å ikke være godkjent av bygningsetaten (og som derfor må rives)! 526411294
39Kinney, JeffSiste stikk 523115783
40Kinney, JeffRodrick ruler 520815563
41Kinney, JeffFerieparadiset 516210564
42Horst, Jørn LierSalamandergåten 499425821
43Kinney, JeffUt på tur, aldri sur 496812563
44Kinney, JeffDobbel innsats 489910674
45Horst, Jørn LierJakten på slottets hemmelighet 47917426
46Kinney, JeffTøffe tider 477413613
47Pilkey, DavHundemannen 46897196
48Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse begynner på skolen 46469404
49Pilkey, DavKaptein Supertruse og de drittleie doene 457410094
50Pilkey, DavKaptein Supertruse og Professor Bæsjebleies farlige felle 45629224
51Kinney, JeffNedsmelting 44808275
52Kinney, JeffHundedager 443413413
53Pilkey, DavKaptein Supertruse og invasjonen fra de utrolig slemme kantinedamene fra verdensrommet (og det påfølgende angrepet fra de like onde zombie-nerdene) 42898894
54Griffiths, AndyGutta i trehuset med 91 etasjer sitter barnevakt i en bagett 42527535
55Akerlie, IbenLars er lol 417213693
56Kinney, JeffFemte hjul på vogna 402112163
57Griffiths, AndyGutta i trehuset med 104 etasjer må skaffe ti millioner kroner (ellers!) 39476585
58Dahl, RoaldMatilda 394220321
59Molaug, Marius HornVerdens verste fotballag 38847735
60Peers, BobbieLuridiumstyven 386213422
61Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse på badeland 386112463
62Pilkey, DavKaptein Supertruse og den bioniske busegutten : Snørrmonsteret 37747734
63Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse vender tilbake 36149303
64Pilkey, DavKaptein Supertruse og de radioaktive robottrusenes redselsfulle revansj 34316335
65Pilkey, DavHundemannen og Superpus 34004837
66Pilkey, DavI fri dressur 33314677
67Lunde, MajaSceneskrekk 33219503
68Pilkey, DavKaptein Supertruse og den bioniske busegutten : De råteite robotbusene tar hevn 32606684
69Solberg, A. AudhildKampen mot superbitchene 325811622
70Lunde, MajaSnøsøsteren : en julefortelling 325210383
71Peers, BobbieKryptalportalen 324710053
72Walliams, DavidGangster-bestemor 32339553
73Molaug, Marius HornVerdens verste venn 31987664
74Pilkey, DavKaptein Supertruse og den store kjæligheten - not!! 31896155
75Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en hemmelig kjærlighetskatastrofe - NOT! 31636185
76Molaug, Marius HornVerdens verste bursdag 31057913
77Molaug, Marius HornVerdens verste rektor 30757813
78Våhlund, EliasHåndbok for superhelter : Håndboka 30305215
79Rowling, J.K.Harry Potter og mysteriekammeret 299311572
80Pilkey, DavI kattepine 29894167
81Horst, Jørn LierTriangelgåten 29139902
82Molaug, Marius HornVerdens verste ferie 29107014
83Horst, Jørn LierUndervannsgåten 286912682
84Boyne, JohnGutten i den stripete pyjamasen 286415041
85Horst, Jørn LierMaltesergåten 285710312
86Pichon, LizTom Gates er helt konge (av og til) 28525455
87Walliams, DavidVerdens verste barn 28305295
88Houm, NicolaiZombieLars 27704386
89Pichon, LizFantastiske unnskyldninger (og masse annet kult) 27325734
90Chabert, JackKartmysteriet 27254685
91Pichon, LizAlt er helt topp (nesten) 26705584
92Pichon, LizTom Gates : min geniale verden 26605924
93 Øretelefoner kasse 1262726101
94Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en fantastisk bursdag - NOT! 26214725
95Horst, Jørn LierOperasjon Svartskog 26196394
96Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en ekte BFF - NOT! 26145514
97Våhlund, EliasHåndbok for superhelter : Røde Maske 26094076
98Dahl, RoaldGeorgs magiske medisin 259611522
99Peers, BobbieOrbulatoragenten 25938033
100Pichon, LizGlimrende ideer (stort sett) 25835155

1064 bibliotek er med i statistikkgrunnlaget. 197 av disse har per i dag ingen utlån.

Hos disse har 2100 avdelinger registrerte utlån i perioden.

Rapporten ble generert 23/05/2019 kl. 12:31:01


Tidligere statistikker
ÅrDatoer
20031/7 1/6 1/8 1/11 1/9 1/10 1/12
20041/4 1/9 1/2 1/11 1/3 1/8 1/10 1/7 1/5 1/6 1/12 1/1
20051/1 1/4 1/11 1/2 1/10 1/12 1/8 1/5 1/7 1/6 1/3
20061/11 1/10 1/6 1/4 1/1 1/5 1/9 1/2 1/7 1/12 1/8 1/3
20071/3 1/7 1/10 1/8 1/9 1/12 1/6 1/11 1/2 1/1
20081/2 1/4 1/3 1/10 1/12 1/9 1/1 1/11
20091/2 1/10 1/5 1/1 1/9 1/3 1/7 1/12 1/6 1/4 1/8 1/11
20101/5 1/6 1/4 1/2 1/10 1/1 1/3 1/11 1/9 1/8 1/7 1/12
20111/2 1/4 1/7 1/5 1/11 1/3 1/6 1/12 1/8 1/9 1/1 1/10
20121/7 1/5 1/10 1/1 1/3 1/12 1/9 1/4 1/8 1/6 1/2 1/11
20131/8 1/10 1/4 1/3 1/9 1/5 1/12 1/6 1/2 1/11 1/7
20141/3 1/6 1/9 1/4 1/11 1/2 1/8 1/5 1/1 1/12 1/10 1/7
20151/9 1/6 1/10 1/7 1/8 1/5 1/4 1/3 1/11 1/2 1/12 1/1
20161/9 1/7 1/6 1/11 1/3 1/12 1/4 1/10 1/8 1/5 1/2 1/1
20171/1 1/5 1/11 1/4 1/2 1/6 1/3 1/12 1/7 1/8 1/9 1/10
20181/6 1/8 1/12 1/10 1/9 1/4 1/3 1/1 1/7 1/5 1/11
20191/5 1/2 1/4 1/3 1/1

Mer om Bibliotek-Systemer Asustatsamlet.tcl (v. 1.76) ©. Et produkt fra Bibliotek-Systemer As