100 mest utlånte barnebøker i Bibliofil-bibliotek de siste 6 måneder


OmslagIndexForfatterTittelUtlånEksemplarUtl/eks
1Kibuishi, KazuSteinvokteren 1041220695
2Griffiths, AndyGutta i trehuset med 13 etasjer 928222964
3Kibuishi, KazuSteinvokterens forbannelse 835615145
4Kibuishi, KazuByen bak skyene 821814835
5Horst, Jørn LierOperasjon Tordensky 778718094
6Horst, Jørn LierOperasjon Vindkast 762815964
7Kinney, JeffEn pingles dagbok : Greg Heffleys dagbok 754823493
8Horst, Jørn LierOperasjon Mørkemann 753718094
9Horst, Jørn LierOperasjon Sommerøya 741116934
10Kibuishi, KazuIldfuglen 739012795
11Horst, Jørn LierOperasjon Solnedgang 737416384
12Griffiths, AndyGutta i det enda større trehuset med 26 etasjer 735316294
13Horst, Jørn LierOperasjon bronseplass 726114614
14Kibuishi, KazuAlveprinsen 721212195
15Griffiths, AndyGutta i det enorme trehuset med 39 etasjer 718416184
16Kibuishi, KazuFlukten fra Lucien 709712665
17Horst, Jørn LierOperasjon Påskelilje 699714474
18Horst, Jørn LierOperasjon Spøkelse 690413395
19Kibuishi, KazuDet hemmelige rådet 685312065
20Horst, Jørn LierOperasjon Mumie 677612145
21Horst, Jørn LierOperasjon Sirkus 676813205
22Horst, Jørn LierOperasjon Sjørøver 673812485
23Griffiths, AndyGutta i trehuset med 78 etasjer blir filmstjerner 613411385
24Horst, Jørn LierOperasjon Skipsvrak 611710196
25Horst, Jørn LierOperasjon Plastpose 607713094
26Kinney, JeffGode, gamle dager 593313384
27Pilkey, DavKaptein Supertruse og de rampete robotene 572513134
28Griffiths, AndyGutta i det du-tror-det-ikke-før-du-får-se-det store trehuset med 52 etasjer 565311255
29Horst, Jørn LierJakten på Jungelens dronning 55299505
30Horst, Jørn LierJakten på kaptein Kroghs gull 54199765
31Rowling, J.K.Harry Potter og de vises stein 537618262
32Kinney, JeffDen brutale sannheten 536817503
33Kinney, JeffBrakkesyke 530815353
34Horst, Jørn LierJakten på Tyven-tyven 52999105
35Griffiths, AndyGutta i trehuset med 65 etasjer som viser seg å ikke være godkjent av bygningsetaten (og som derfor må rives)! 528911014
36Kinney, JeffSiste stikk 519515813
37Kinney, JeffRodrick ruler 510415553
38Horst, Jørn LierSalamandergåten 507925491
39Kinney, JeffUt på tur, aldri sur 497912633
40Kinney, JeffFerieparadiset 49699545
41Kinney, JeffDobbel innsats 489710444
42Kibuishi, KazuSupernova 488110554
43Falch, MalinReisen til Jotundalen 48769934
44Kinney, JeffTøffe tider 467513493
45Pilkey, DavKaptein Supertruse og de drittleie doene 45139624
46Pilkey, DavKaptein Supertruse og Professor Bæsjebleies farlige felle 44648725
47Akerlie, IbenLars er lol 445714033
48Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse begynner på skolen 44539064
49Griffiths, AndyGutta i trehuset med 91 etasjer sitter barnevakt i en bagett 43927106
50Kinney, JeffHundedager 438613503
51Pilkey, DavKaptein Supertruse og invasjonen fra de utrolig slemme kantinedamene fra verdensrommet (og det påfølgende angrepet fra de like onde zombie-nerdene) 42778614
52Horst, Jørn LierJakten på slottets hemmelighet 40456506
53Kinney, JeffFemte hjul på vogna 396612753
54Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse på badeland 391211853
55Pilkey, DavHundemannen 39116076
56Pilkey, DavKaptein Supertruse og den bioniske busegutten : Snørrmonsteret 37997345
57Peers, BobbieLuridiumstyven 377312493
58Dahl, RoaldMatilda 360620101
59Pilkey, DavKaptein Supertruse og de radioaktive robottrusenes redselsfulle revansj 34636135
60Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse vender tilbake 34608993
61Solberg, A. AudhildKampen mot superbitchene 343312002
62Horst, Jørn LierOperasjon Skrotnisse 34257284
63Lunde, MajaSceneskrekk 33579533
64Pilkey, DavKaptein Supertruse og den bioniske busegutten : De råteite robotbusene tar hevn 33426475
65Walliams, DavidGangster-bestemor 32679543
66Molaug, Marius HornVerdens verste bursdag 32297714
67Molaug, Marius HornVerdens verste venn 31797464
68Pilkey, DavKaptein Supertruse og den store kjæligheten - not!! 31605965
69Peers, BobbieKryptalportalen 31559543
70Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en hemmelig kjærlighetskatastrofe - NOT! 30295585
71Molaug, Marius HornVerdens verste rektor 29867743
72Horst, Jørn LierTriangelgåten 29839223
73Horst, Jørn LierUndervannsgåten 288012542
74Rowling, J.K.Harry Potter og mysteriekammeret 287711832
75Horst, Jørn LierUlvehundgåten 278310172
76Pichon, LizTom Gates er helt konge (av og til) 27055285
77Walliams, DavidDen rikeste gutten i verden 26898153
78Horst, Jørn LierMaltesergåten 26849632
79Lunde, MajaSnøsøsteren : en julefortelling 26649202
80Peers, BobbieOrbulatoragenten 26437563
81Griffiths, AndyGutta i trehuset med 104 etasjer må skaffe ti millioner kroner (ellers!) 26355474
82Pilkey, DavI fri dressur 26353786
83Pichon, LizGlimrende ideer (stort sett) 26225025
84Boyne, JohnGutten i den stripete pyjamasen 262014251
85Pichon, LizTom Gates : min geniale verden 25985954
86Molaug, Marius HornVerdens verste ferie 25675934
87Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en dustete dramaqueen - NOT! 25585664
88Grøntvedt, Nina ElisabethHei, det er meg! : ikke la meg bli igjen alene her- : (PS: Alt jeg nå skal fortelle deg, er 110% sant!!!) 255212472
89Pichon, LizAlt er helt topp (nesten) 25365344
90Chabert, JackKartmysteriet 25144345
91Pichon, LizFantastiske unnskyldninger (og masse annet kult) 25115194
92Hunter, ErinTilbake til villmarken 24976523
93Pichon, LizEkstra stilige saker (eh) 24824845
94Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en populær partyjente - NOT! 24506903
95Dahl, RoaldGeorgs magiske medisin 244811222
96Pilkey, DavI kattepine 24463337
97Dahl, RoaldHeksene 244312711
98Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en kul TV-stjerne - NOT! 24376084
99Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en ekte BFF - NOT! 24355234
100Grøntvedt, Nina ElisabethHappy ending, liksom? 24107813

1067 bibliotek er med i statistikkgrunnlaget. 202 av disse har per i dag ingen utlån.

Hos disse har 2014 avdelinger registrerte utlån i perioden.

Rapporten ble generert 15/02/2019 kl. 15:29:39


Tidligere statistikker
ÅrDatoer
20031/7 1/6 1/8 1/11 1/9 1/10 1/12
20041/4 1/9 1/2 1/11 1/3 1/8 1/10 1/7 1/5 1/6 1/12 1/1
20051/1 1/4 1/11 1/2 1/10 1/12 1/8 1/5 1/7 1/6 1/3
20061/11 1/10 1/6 1/4 1/1 1/5 1/9 1/2 1/7 1/12 1/8 1/3
20071/3 1/7 1/10 1/8 1/9 1/12 1/6 1/11 1/2 1/1
20081/2 1/4 1/3 1/10 1/12 1/9 1/1 1/11
20091/2 1/10 1/5 1/1 1/9 1/3 1/7 1/12 1/6 1/4 1/8 1/11
20101/5 1/6 1/4 1/2 1/10 1/1 1/3 1/11 1/9 1/8 1/7 1/12
20111/2 1/4 1/7 1/5 1/11 1/3 1/6 1/12 1/8 1/9 1/1 1/10
20121/7 1/5 1/10 1/1 1/3 1/12 1/9 1/4 1/8 1/6 1/2 1/11
20131/8 1/10 1/4 1/3 1/9 1/5 1/12 1/6 1/2 1/11 1/7
20141/3 1/6 1/9 1/4 1/11 1/2 1/8 1/5 1/1 1/12 1/10 1/7
20151/9 1/6 1/10 1/7 1/8 1/5 1/4 1/3 1/11 1/2 1/12 1/1
20161/9 1/7 1/6 1/11 1/3 1/12 1/4 1/10 1/8 1/5 1/2 1/1
20171/1 1/5 1/11 1/4 1/2 1/6 1/3 1/12 1/7 1/8 1/9 1/10
20181/6 1/8 1/12 1/10 1/9 1/4 1/3 1/1 1/7 1/5 1/11
20191/2 1/1

Mer om Bibliotek-Systemer Asustatsamlet.tcl (v. 1.76) ©. Et produkt fra Bibliotek-Systemer As