100 mest utlånte barnebøker i Bibliofil-bibliotek de siste 6 måneder


OmslagIndexForfatterTittelUtlånEksemplarUtl/eks
1Griffiths, AndyGutta i trehuset med 13 etasjer 753518684
2Kibuishi, KazuSteinvokteren 717415254
3Kinney, JeffEn pingles dagbok : Greg Heffleys dagbok 633822472
4Griffiths, AndyGutta i det enorme trehuset med 39 etasjer 603014094
5Griffiths, AndyGutta i det enda større trehuset med 26 etasjer 594413704
6Kibuishi, KazuSteinvokterens forbannelse 578910965
7Pilkey, DavKaptein Supertruse og de rampete robotene 566112504
8Horst, Jørn LierOperasjon Tordensky 561914663
9Horst, Jørn LierOperasjon Mørkemann 550014223
10Horst, Jørn LierOperasjon Vindkast 541212524
11Horst, Jørn LierOperasjon Solnedgang 539913314
12Horst, Jørn LierOperasjon Sommerøya 523112854
13Kibuishi, KazuByen bak skyene 51539645
14Kinney, JeffGode, gamle dager 513512224
15Griffiths, AndyGutta i trehuset med 78 etasjer blir filmstjerner 50449205
16Horst, Jørn LierOperasjon Spøkelse 49119515
17Griffiths, AndyGutta i det du-tror-det-ikke-før-du-får-se-det store trehuset med 52 etasjer 488710124
18Kinney, JeffBrakkesyke 488114643
19Horst, Jørn LierOperasjon Sirkus 48529834
20Kinney, JeffDen brutale sannheten 481316492
21Horst, Jørn LierOperasjon bronseplass 479710594
22Horst, Jørn LierOperasjon Påskelilje 477110594
23Griffiths, AndyGutta i trehuset med 65 etasjer som viser seg å ikke være godkjent av bygningsetaten (og som derfor må rives)! 45969764
24Kinney, JeffSiste stikk 453914993
25Kibuishi, KazuAlveprinsen 45058105
26Kibuishi, KazuDet hemmelige rådet 44978335
27Kinney, JeffTøffe tider 449113033
28Horst, Jørn LierOperasjon Plastpose 44459934
29Kinney, JeffRodrick ruler 443814783
30Horst, Jørn LierOperasjon Sjørøver 44008015
31Kinney, JeffUt på tur, aldri sur 438711813
32Horst, Jørn LierSalamandergåten 431623221
33Kibuishi, KazuFlukten fra Lucien 42567965
34Pilkey, DavKaptein Supertruse og Professor Bæsjebleies farlige felle 41388025
35Pilkey, DavKaptein Supertruse og invasjonen fra de utrolig slemme kantinedamene fra verdensrommet (og det påfølgende angrepet fra de like onde zombie-nerdene) 40937805
36Akerlie, IbenLars er lol 409111253
37Kibuishi, KazuIldfuglen 40757365
38Rowling, J.K.Harry Potter og de vises stein 390314702
39Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse på badeland 389611463
40Pilkey, DavKaptein Supertruse og de drittleie doene 37808274
41Kinney, JeffHundedager 377412553
42Kinney, JeffDobbel innsats 37417664
43Horst, Jørn LierJakten på kaptein Kroghs gull 37117145
44Kinney, JeffFemte hjul på vogna 370212352
45Horst, Jørn LierJakten på Jungelens dronning 37006475
46Pilkey, DavKaptein Supertruse og den bioniske busegutten : Snørrmonsteret 36137105
47Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse begynner på skolen 33976405
48Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse vender tilbake 33347664
49Pilkey, DavKaptein Supertruse og den bioniske busegutten : De råteite robotbusene tar hevn 33306205
50Lunde, MajaSceneskrekk 32638833
51Solberg, A. AudhildKampen mot superbitchene 316411382
52Horst, Jørn LierEinsteingåten 30977584
53Horst, Jørn LierUndervannsgåten 307112352
54Peers, BobbieLuridiumstyven 305310033
55Horst, Jørn LierUlvehundgåten 29578973
56Pilkey, DavKaptein Supertruse og den store kjæligheten - not!! 29375715
57Pilkey, DavKaptein Supertruse og de radioaktive robottrusenes redselsfulle revansj 28064865
58Grøntvedt, Nina ElisabethHappy ending, liksom? 27798823
59Horst, Jørn LierLibertygåten 277710672
60Grøntvedt, Nina ElisabethAbsolutt ukyssa : NB: Dette er IKKE en klissete kjærlighetshistorie!!! 277111212
61Horst, Jørn LierJakten på Tyven-tyven 27525455
62Grøntvedt, Nina ElisabethHei, det er meg! : ikke la meg bli igjen alene her- : (PS: Alt jeg nå skal fortelle deg, er 110% sant!!!) 270713482
63Molaug, Marius HornVerdens verste bursdag 26876733
64Horst, Jørn LierMaltesergåten 26108802
65Horst, Jørn LierRivertongåten 26089332
66Walliams, DavidGangster-bestemor 25998023
67Peers, BobbieKryptalportalen 25276843
68Solberg, A. AudhildSuperbitchene driter seg ut 24949452
69Dahl, RoaldMatilda 248615451
70Rowling, J.K.Harry Potter og mysteriekammeret 244310832
71Horst, Jørn LierSjøormgåten 24336303
72Lunde, MajaSnill, snillere, snillest 23956253
73Horst, Jørn LierGravrøvergåten 23828682
74Grøntvedt, Nina ElisabethSupersommer : -eller? (Den sommeren da ingenting ble HELT som det skulle-) 23267483
75Molaug, Marius HornVerdens verste ferie 22745544
76Pichon, LizTom Gates : min geniale verden 22734874
77Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en populær partyjente - NOT! 22556093
78Pichon, LizAlt er helt topp (nesten) 22014305
79Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en dustete dramaqueen - NOT! 22004914
80Hunter, ErinTilbake til villmarken 21715404
81Solberg, A. AudhildDet spøker for superbitchene 21516373
82Horst, Jørn LierHodeskallegåten 21476503
83Pichon, LizFantastiske unnskyldninger (og masse annet kult) 21414195
84Widmark, MartinMotemysteriet 21264954
85Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en kul TV-stjerne - NOT! 21105184
86Molaug, Marius HornVerdens verste rektor 21056153
87Kuhn, CamillaLøs tann 20814394
88Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en ekte BFF - NOT! 20684005
89Baugstø, LineKaja og Stine og sjokoladetyvene 20606073
90Walliams, DavidDen rikeste gutten i verden 20476383
91Baugstø, LineKaja og Stine og gutten som forsvant 20385773
92Horst, Jørn LierEsmeraldagåten 20276932
93Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en elegant isprinsesse - NOT! 20155243
94Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en talentfull popstjerne - NOT! 20125633
95Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en lykkelig hjerteknuser - NOT! 19994874
96Rowling, J.K.Harry Potter og fangen fra Azkaban 19828702
97Walliams, DavidDemontannlegen 19815293
98Dahl, RoaldHeksene 196311671
99Christiansen, Pål H.Matboksen 19564764
100Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en bedreviter - NOT! 19415253

994 bibliotek er med i statistikkgrunnlaget. 148 av disse har per i dag ingen utlån.

Hos disse har 1951 avdelinger registrerte utlån i perioden.

Rapporten ble generert 18/12/2017 kl. 07:12:51


Tidligere statistikker
ÅrDatoer
20031/7 1/6 1/8 1/11 1/9 1/10 1/12
20041/4 1/9 1/2 1/11 1/3 1/8 1/10 1/7 1/5 1/6 1/12 1/1
20051/1 1/4 1/11 1/2 1/10 1/12 1/8 1/5 1/7 1/6 1/3
20061/11 1/10 1/6 1/4 1/1 1/5 1/9 1/2 1/7 1/12 1/8 1/3
20071/3 1/7 1/10 1/8 1/9 1/12 1/6 1/11 1/2 1/1
20081/2 1/4 1/3 1/10 1/12 1/9 1/1 1/11
20091/2 1/10 1/5 1/1 1/9 1/3 1/7 1/12 1/6 1/4 1/8 1/11
20101/5 1/6 1/4 1/2 1/10 1/1 1/3 1/11 1/9 1/8 1/7 1/12
20111/2 1/4 1/7 1/5 1/11 1/3 1/6 1/12 1/8 1/9 1/1 1/10
20121/7 1/5 1/10 1/1 1/3 1/12 1/9 1/4 1/8 1/6 1/2 1/11
20131/8 1/10 1/4 1/3 1/9 1/5 1/12 1/6 1/2 1/11 1/7
20141/3 1/6 1/9 1/4 1/11 1/2 1/8 1/5 1/1 1/12 1/10 1/7
20151/9 1/6 1/10 1/7 1/8 1/5 1/4 1/3 1/11 1/2 1/12 1/1
20161/9 1/7 1/6 1/11 1/3 1/12 1/4 1/10 1/8 1/5 1/2 1/1
20171/1 1/5 1/11 1/4 1/2 1/6 1/3 1/12 1/7 1/8 1/9 1/10

Mer om Bibliotek-Systemer Asustatsamlet.tcl (v. 1.75) ©. Et produkt fra Bibliotek-Systemer As