100 mest utlånte barnebøker i Bibliofil-bibliotek de siste 6 måneder


OmslagIndexForfatterTittelUtlånEksemplarUtl/eks
1Kibuishi, KazuSteinvokteren 879019554
2Griffiths, AndyGutta i trehuset med 13 etasjer 808322253
3Kibuishi, KazuSteinvokterens forbannelse 718514474
4Kibuishi, KazuByen bak skyene 704314075
5Horst, Jørn LierOperasjon Mørkemann 701817873
6Horst, Jørn LierOperasjon Tordensky 695917803
7Horst, Jørn LierOperasjon Vindkast 693515714
8Horst, Jørn LierOperasjon Sommerøya 682616724
9Horst, Jørn LierOperasjon bronseplass 663414224
10Horst, Jørn LierOperasjon Solnedgang 662516174
11Griffiths, AndyGutta i det enda større trehuset med 26 etasjer 657815994
12Griffiths, AndyGutta i det enorme trehuset med 39 etasjer 642616103
13Horst, Jørn LierOperasjon Spøkelse 635912944
14Horst, Jørn LierOperasjon Mumie 630911635
15Horst, Jørn LierOperasjon Påskelilje 627214184
16Kinney, JeffEn pingles dagbok : Greg Heffleys dagbok 622922782
17Horst, Jørn LierOperasjon Sjørøver 622311925
18Kibuishi, KazuIldfuglen 619811735
19Horst, Jørn LierOperasjon Sirkus 615012864
20Kibuishi, KazuAlveprinsen 608811345
21Kibuishi, KazuFlukten fra Lucien 605611765
22Kibuishi, KazuDet hemmelige rådet 593211305
23Horst, Jørn LierOperasjon Plastpose 584812804
24Griffiths, AndyGutta i trehuset med 78 etasjer blir filmstjerner 566911145
25Horst, Jørn LierOperasjon Skipsvrak 53499545
26Pilkey, DavKaptein Supertruse og de rampete robotene 524912744
27Griffiths, AndyGutta i det du-tror-det-ikke-før-du-får-se-det store trehuset med 52 etasjer 516811254
28Kinney, JeffGode, gamle dager 503213353
29Horst, Jørn LierJakten på Jungelens dronning 49298915
30Griffiths, AndyGutta i trehuset med 65 etasjer som viser seg å ikke være godkjent av bygningsetaten (og som derfor må rives)! 487710814
31Horst, Jørn LierJakten på Tyven-tyven 48198845
32Horst, Jørn LierJakten på kaptein Kroghs gull 48049245
33Kinney, JeffDen brutale sannheten 459317562
34Horst, Jørn LierSalamandergåten 455325041
35Kinney, JeffBrakkesyke 446015282
36Kinney, JeffFerieparadiset 44178954
37Kinney, JeffUt på tur, aldri sur 435212473
38Kinney, JeffSiste stikk 433215432
39Rowling, J.K.Harry Potter og de vises stein 431217042
40Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse begynner på skolen 42648774
41Kinney, JeffRodrick ruler 425315162
42Kinney, JeffDobbel innsats 420510274
43Akerlie, IbenLars er lol 410913203
44Kinney, JeffTøffe tider 408713393
45Pilkey, DavKaptein Supertruse og Professor Bæsjebleies farlige felle 40488654
46Griffiths, AndyGutta i trehuset med 91 etasjer sitter barnevakt i en bagett 40056865
47Pilkey, DavKaptein Supertruse og de drittleie doene 37799274
48Pilkey, DavKaptein Supertruse og invasjonen fra de utrolig slemme kantinedamene fra verdensrommet (og det påfølgende angrepet fra de like onde zombie-nerdene) 37548524
49Kinney, JeffHundedager 369913462
50Pilkey, DavKaptein Supertruse og den bioniske busegutten : Snørrmonsteret 36157474
51Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse på badeland 356612162
52Kinney, JeffFemte hjul på vogna 330412932
53Pilkey, DavHundemannen 32955515
54Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse vender tilbake 32558823
55Pilkey, DavKaptein Supertruse og de radioaktive robottrusenes redselsfulle revansj 32196075
56Pilkey, DavKaptein Supertruse og den bioniske busegutten : De råteite robotbusene tar hevn 31416324
57Lunde, MajaSceneskrekk 31239673
58Peers, BobbieLuridiumstyven 311511802
59Dahl, RoaldMatilda 302416331
60Solberg, A. AudhildKampen mot superbitchene 302311602
61Molaug, Marius HornVerdens verste venn 30127484
62Falch, MalinReisen til Jotundalen 30107364
63Horst, Jørn LierUndervannsgåten 291312882
64Pilkey, DavKaptein Supertruse og den store kjæligheten - not!! 28795944
65Horst, Jørn LierJakten på slottets hemmelighet 28505235
66Walliams, DavidGangster-bestemor 28408783
67Molaug, Marius HornVerdens verste bursdag 27647123
68Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en hemmelig kjærlighetskatastrofe - NOT! 27555375
69Horst, Jørn LierTriangelgåten 27318273
70Peers, BobbieKryptalportalen 26768413
71Horst, Jørn LierMaltesergåten 26379802
72Horst, Jørn LierUlvehundgåten 26149832
73Lunde, MajaTullball 25766244
74Grøntvedt, Nina ElisabethAbsolutt ukyssa : NB: Dette er IKKE en klissete kjærlighetshistorie!!! 256210712
75Grøntvedt, Nina ElisabethHappy ending, liksom? 25558692
76Molaug, Marius HornVerdens verste ferie 25216663
77Molaug, Marius HornVerdens verste rektor 25007693
78Pichon, LizGlimrende ideer (stort sett) 24875314
79Peers, BobbieOrbulatoragenten 24837303
80Grøntvedt, Nina ElisabethHei, det er meg! : ikke la meg bli igjen alene her- : (PS: Alt jeg nå skal fortelle deg, er 110% sant!!!) 246712971
81Rowling, J.K.Harry Potter og mysteriekammeret 246411522
82Horst, Jørn LierEinsteingåten 24558272
83Pichon, LizTom Gates : min geniale verden 24516173
84Horst, Jørn LierLibertygåten 243910982
85Pichon, LizTom Gates er helt konge (av og til) 24135204
86Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en populær partyjente - NOT! 23697223
87Hunter, ErinTilbake til villmarken 23516343
88Pichon, LizFantastiske unnskyldninger (og masse annet kult) 23235244
89Pichon, LizAlt er helt topp (nesten) 23195294
90Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en dustete dramaqueen - NOT! 23155774
91Lunde, MajaSnill, snillere, snillest 23156833
92Pilkey, DavI fri dressur 23113376
93Grøntvedt, Nina ElisabethSupersommer : -eller? (Den sommeren da ingenting ble HELT som det skulle-) 23067702
94Solberg, A. AudhildSuperbitchene driter seg ut 22799572
95Pilkey, DavKaptein Supertruse og turbodassens hårreisende hevn 22763975
96Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en ekte BFF - NOT! 22625174
97Solberg, A. AudhildSuperbitchenes hemmelighet 22626413
98Horst, Jørn LierGravrøvergåten 22479052
99Walliams, DavidDen rikeste gutten i verden 22287592
100Dahl, RoaldHeksene 222011231

1001 bibliotek er med i statistikkgrunnlaget. 157 av disse har per i dag ingen utlån.

Hos disse har 1991 avdelinger registrerte utlån i perioden.

Rapporten ble generert 21/11/2018 kl. 17:28:22


Tidligere statistikker
ÅrDatoer
20031/7 1/6 1/8 1/11 1/9 1/10 1/12
20041/4 1/9 1/2 1/11 1/3 1/8 1/10 1/7 1/5 1/6 1/12 1/1
20051/1 1/4 1/11 1/2 1/10 1/12 1/8 1/5 1/7 1/6 1/3
20061/11 1/10 1/6 1/4 1/1 1/5 1/9 1/2 1/7 1/12 1/8 1/3
20071/3 1/7 1/10 1/8 1/9 1/12 1/6 1/11 1/2 1/1
20081/2 1/4 1/3 1/10 1/12 1/9 1/1 1/11
20091/2 1/10 1/5 1/1 1/9 1/3 1/7 1/12 1/6 1/4 1/8 1/11
20101/5 1/6 1/4 1/2 1/10 1/1 1/3 1/11 1/9 1/8 1/7 1/12
20111/2 1/4 1/7 1/5 1/11 1/3 1/6 1/12 1/8 1/9 1/1 1/10
20121/7 1/5 1/10 1/1 1/3 1/12 1/9 1/4 1/8 1/6 1/2 1/11
20131/8 1/10 1/4 1/3 1/9 1/5 1/12 1/6 1/2 1/11 1/7
20141/3 1/6 1/9 1/4 1/11 1/2 1/8 1/5 1/1 1/12 1/10 1/7
20151/9 1/6 1/10 1/7 1/8 1/5 1/4 1/3 1/11 1/2 1/12 1/1
20161/9 1/7 1/6 1/11 1/3 1/12 1/4 1/10 1/8 1/5 1/2 1/1
20171/1 1/5 1/11 1/4 1/2 1/6 1/3 1/12 1/7 1/8 1/9 1/10
20181/6 1/8 1/10 1/9 1/4 1/3 1/1 1/7 1/5 1/11

Mer om Bibliotek-Systemer Asustatsamlet.tcl (v. 1.76) ©. Et produkt fra Bibliotek-Systemer As