100 mest utlånte barnebøker i Bibliofil-bibliotek de siste 6 måneder


OmslagIndexForfatterTittelUtlånEksemplarUtl/eks
1Kibuishi, KazuSteinvokteren 829916744
2Griffiths, AndyGutta i trehuset med 13 etasjer 778220043
3Horst, Jørn LierOperasjon Mørkemann 677415494
4Kinney, JeffEn pingles dagbok : Greg Heffleys dagbok 666522432
5Kibuishi, KazuSteinvokterens forbannelse 659112195
6Horst, Jørn LierOperasjon Vindkast 656814054
7Horst, Jørn LierOperasjon Tordensky 643615374
8Kibuishi, KazuByen bak skyene 643011765
9Horst, Jørn LierOperasjon Solnedgang 642114374
10Horst, Jørn LierOperasjon Sommerøya 632214044
11Griffiths, AndyGutta i det enorme trehuset med 39 etasjer 613914344
12Griffiths, AndyGutta i det enda større trehuset med 26 etasjer 612714114
13Horst, Jørn LierOperasjon bronseplass 603112374
14Horst, Jørn LierOperasjon Påskelilje 588412574
15Horst, Jørn LierOperasjon Spøkelse 586510905
16Horst, Jørn LierOperasjon Sirkus 585811285
17Horst, Jørn LierOperasjon Sjørøver 56419775
18Kibuishi, KazuIldfuglen 55789585
19Horst, Jørn LierOperasjon Mumie 55699236
20Kibuishi, KazuAlveprinsen 54919385
21Griffiths, AndyGutta i trehuset med 78 etasjer blir filmstjerner 543710225
22Horst, Jørn LierOperasjon Plastpose 542311194
23Kibuishi, KazuFlukten fra Lucien 53649435
24Kibuishi, KazuDet hemmelige rådet 53509415
25Pilkey, DavKaptein Supertruse og de rampete robotene 524812304
26Kinney, JeffGode, gamle dager 521712254
27Griffiths, AndyGutta i det du-tror-det-ikke-før-du-får-se-det store trehuset med 52 etasjer 511510424
28Kinney, JeffDen brutale sannheten 476115813
29Kinney, JeffBrakkesyke 471913943
30Griffiths, AndyGutta i trehuset med 65 etasjer som viser seg å ikke være godkjent av bygningsetaten (og som derfor må rives)! 466510264
31Horst, Jørn LierJakten på Jungelens dronning 45937845
32Kinney, JeffSiste stikk 456414523
33Horst, Jørn LierSalamandergåten 450923061
34Horst, Jørn LierJakten på Tyven-tyven 45087366
35Horst, Jørn LierJakten på kaptein Kroghs gull 44648365
36Kinney, JeffUt på tur, aldri sur 446411643
37Kinney, JeffRodrick ruler 445513953
38Akerlie, IbenLars er lol 442212763
39Kinney, JeffTøffe tider 434712513
40Kinney, JeffDobbel innsats 41178854
41Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse begynner på skolen 40987455
42Rowling, J.K.Harry Potter og de vises stein 398114222
43Pilkey, DavKaptein Supertruse og Professor Bæsjebleies farlige felle 39597835
44Kinney, JeffFerieparadiset 38947345
45Kinney, JeffHundedager 375511903
46Pilkey, DavKaptein Supertruse og de drittleie doene 37418274
47Kinney, JeffFemte hjul på vogna 366611763
48Pilkey, DavKaptein Supertruse og invasjonen fra de utrolig slemme kantinedamene fra verdensrommet (og det påfølgende angrepet fra de like onde zombie-nerdene) 36617674
49Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse på badeland 358311193
50Pilkey, DavKaptein Supertruse og den bioniske busegutten : Snørrmonsteret 35597055
51Griffiths, AndyGutta i trehuset med 91 etasjer sitter barnevakt i en bagett 35075905
52Dahl, RoaldMatilda 336317331
53Peers, BobbieLuridiumstyven 323110563
54Pilkey, DavKaptein Supertruse og den bioniske busegutten : De råteite robotbusene tar hevn 32206245
55Solberg, A. AudhildKampen mot superbitchene 316111892
56Horst, Jørn LierUndervannsgåten 315112762
57Lunde, MajaSceneskrekk 31238953
58Pilkey, DavKaptein Supertruse og de radioaktive robottrusenes redselsfulle revansj 31125335
59Molaug, Marius HornVerdens verste venn 31096864
60Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse vender tilbake 30227464
61Pilkey, DavKaptein Supertruse og den store kjæligheten - not!! 29135605
62Peers, BobbieKryptalportalen 27548283
63Horst, Jørn LierOperasjon Skipsvrak 27156604
64Walliams, DavidGangster-bestemor 26938173
65Peers, BobbieOrbulatoragenten 26746853
66Molaug, Marius HornVerdens verste bursdag 26716943
67Rowling, J.K.Harry Potter og mysteriekammeret 266710462
68Horst, Jørn LierMaltesergåten 26368902
69Horst, Jørn LierUlvehundgåten 26019122
70Pilkey, DavHundemannen 25663866
71Solberg, A. AudhildSuperbitchene driter seg ut 25539682
72Horst, Jørn LierEinsteingåten 25447683
73Horst, Jørn LierLibertygåten 25169952
74Grøntvedt, Nina ElisabethAbsolutt ukyssa : NB: Dette er IKKE en klissete kjærlighetshistorie!!! 251310512
75Solberg, A. AudhildSuperbitchenes hemmelighet 24696233
76Pichon, LizTom Gates : min geniale verden 24615164
77Molaug, Marius HornVerdens verste ferie 24515744
78Grøntvedt, Nina ElisabethHappy ending, liksom? 24458093
79Grøntvedt, Nina ElisabethHei, det er meg! : ikke la meg bli igjen alene her- : (PS: Alt jeg nå skal fortelle deg, er 110% sant!!!) 241012721
80Pichon, LizFantastiske unnskyldninger (og masse annet kult) 24094665
81Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en hemmelig kjærlighetskatastrofe - NOT! 24054245
82Lunde, MajaTullball 23785374
83Pichon, LizAlt er helt topp (nesten) 23494804
84Rowling, J.K.Harry Potter og fangen fra Azkaban 23218852
85Pichon, LizTom Gates er helt konge (av og til) 23154664
86Molaug, Marius HornVerdens verste rektor 22876443
87Lunde, MajaSnill, snillere, snillest 22456233
88Hunter, ErinTilbake til villmarken 22325693
89Dahl, RoaldHeksene 221412371
90Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en populær partyjente - NOT! 22026303
91Horst, Jørn LierGravrøvergåten 21718412
92Grøntvedt, Nina ElisabethSupersommer : -eller? (Den sommeren da ingenting ble HELT som det skulle-) 21647632
93Pichon, LizGlimrende ideer (stort sett) 21574364
94Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en ekte BFF - NOT! 21434464
95 Guinness world records 2018 21254015
96Parr, MariaKeeperen og havet 21206413
97Walliams, DavidDen rikeste gutten i verden 21196783
98Pilkey, DavKaptein Supertruse og turbodassens hårreisende hevn 21013426
99Horst, Jørn LierRivertongåten 20848342
100Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en dustete dramaqueen - NOT! 20664624

1001 bibliotek er med i statistikkgrunnlaget. 164 av disse har per i dag ingen utlån.

Hos disse har 1961 avdelinger registrerte utlån i perioden.

Rapporten ble generert 20/06/2018 kl. 15:28:05


Tidligere statistikker
ÅrDatoer
20031/7 1/6 1/8 1/11 1/9 1/10 1/12
20041/4 1/9 1/2 1/11 1/3 1/8 1/10 1/7 1/5 1/6 1/12 1/1
20051/1 1/4 1/11 1/2 1/10 1/12 1/8 1/5 1/7 1/6 1/3
20061/11 1/10 1/6 1/4 1/1 1/5 1/9 1/2 1/7 1/12 1/8 1/3
20071/3 1/7 1/10 1/8 1/9 1/12 1/6 1/11 1/2 1/1
20081/2 1/4 1/3 1/10 1/12 1/9 1/1 1/11
20091/2 1/10 1/5 1/1 1/9 1/3 1/7 1/12 1/6 1/4 1/8 1/11
20101/5 1/6 1/4 1/2 1/10 1/1 1/3 1/11 1/9 1/8 1/7 1/12
20111/2 1/4 1/7 1/5 1/11 1/3 1/6 1/12 1/8 1/9 1/1 1/10
20121/7 1/5 1/10 1/1 1/3 1/12 1/9 1/4 1/8 1/6 1/2 1/11
20131/8 1/10 1/4 1/3 1/9 1/5 1/12 1/6 1/2 1/11 1/7
20141/3 1/6 1/9 1/4 1/11 1/2 1/8 1/5 1/1 1/12 1/10 1/7
20151/9 1/6 1/10 1/7 1/8 1/5 1/4 1/3 1/11 1/2 1/12 1/1
20161/9 1/7 1/6 1/11 1/3 1/12 1/4 1/10 1/8 1/5 1/2 1/1
20171/1 1/5 1/11 1/4 1/2 1/6 1/3 1/12 1/7 1/8 1/9 1/10
20181/6 1/4 1/3 1/1 1/5

Mer om Bibliotek-Systemer Asustatsamlet.tcl (v. 1.76) ©. Et produkt fra Bibliotek-Systemer As