100 mest utlånte barnebøker i Bibliofil-bibliotek de siste 6 måneder


OmslagIndexForfatterTittelUtlånEksemplarUtl/eks
1Kibuishi, KazuSteinvokteren 814218844
2Griffiths, AndyGutta i trehuset med 13 etasjer 754321893
3Horst, Jørn LierOperasjon Mørkemann 692517304
4Horst, Jørn LierOperasjon Vindkast 672015494
5Horst, Jørn LierOperasjon Tordensky 670617453
6Kibuishi, KazuSteinvokterens forbannelse 663813954
7Horst, Jørn LierOperasjon Sommerøya 662216294
8Kibuishi, KazuByen bak skyene 655813324
9Horst, Jørn LierOperasjon Solnedgang 654115734
10Horst, Jørn LierOperasjon bronseplass 641913984
11Horst, Jørn LierOperasjon Spøkelse 617312524
12Horst, Jørn LierOperasjon Påskelilje 617313794
13Griffiths, AndyGutta i det enda større trehuset med 26 etasjer 608015713
14Horst, Jørn LierOperasjon Mumie 605911195
15Horst, Jørn LierOperasjon Sirkus 603512524
16Griffiths, AndyGutta i det enorme trehuset med 39 etasjer 599615963
17Horst, Jørn LierOperasjon Sjørøver 599311655
18Kinney, JeffEn pingles dagbok : Greg Heffleys dagbok 596322972
19Horst, Jørn LierOperasjon Plastpose 578412684
20Kibuishi, KazuIldfuglen 577010995
21Kibuishi, KazuAlveprinsen 556010905
22Kibuishi, KazuFlukten fra Lucien 553311114
23Kibuishi, KazuDet hemmelige rådet 546910785
24Griffiths, AndyGutta i trehuset med 78 etasjer blir filmstjerner 546710775
25Pilkey, DavKaptein Supertruse og de rampete robotene 504612933
26Griffiths, AndyGutta i det du-tror-det-ikke-før-du-får-se-det store trehuset med 52 etasjer 498210914
27Kinney, JeffGode, gamle dager 484213323
28Horst, Jørn LierOperasjon Skipsvrak 47748815
29Horst, Jørn LierJakten på Jungelens dronning 47508665
30Horst, Jørn LierJakten på Tyven-tyven 47358515
31Griffiths, AndyGutta i trehuset med 65 etasjer som viser seg å ikke være godkjent av bygningsetaten (og som derfor må rives)! 468310844
32Horst, Jørn LierJakten på kaptein Kroghs gull 46609155
33Horst, Jørn LierSalamandergåten 459724091
34Kinney, JeffDen brutale sannheten 441717742
35Kinney, JeffFerieparadiset 42258764
36Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse begynner på skolen 42028285
37Kinney, JeffBrakkesyke 419215232
38Kinney, JeffSiste stikk 413015532
39Kinney, JeffRodrick ruler 408815192
40Kinney, JeffUt på tur, aldri sur 408012323
41Akerlie, IbenLars er lol 405213333
42Kinney, JeffDobbel innsats 401710053
43Rowling, J.K.Harry Potter og de vises stein 395215792
44Kinney, JeffTøffe tider 391213442
45Pilkey, DavKaptein Supertruse og Professor Bæsjebleies farlige felle 38928694
46Griffiths, AndyGutta i trehuset med 91 etasjer sitter barnevakt i en bagett 38036615
47Pilkey, DavKaptein Supertruse og de drittleie doene 37589184
48Pilkey, DavKaptein Supertruse og invasjonen fra de utrolig slemme kantinedamene fra verdensrommet (og det påfølgende angrepet fra de like onde zombie-nerdene) 35358454
49Pilkey, DavKaptein Supertruse og den bioniske busegutten : Snørrmonsteret 35117384
50Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse på badeland 349511912
51Kinney, JeffHundedager 345113482
52Kinney, JeffFemte hjul på vogna 325212972
53Horst, Jørn LierUndervannsgåten 319013322
54Pilkey, DavKaptein Supertruse og de radioaktive robottrusenes redselsfulle revansj 31475915
55Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse vender tilbake 31448543
56Pilkey, DavKaptein Supertruse og den bioniske busegutten : De råteite robotbusene tar hevn 31406444
57Lunde, MajaSceneskrekk 30939403
58Solberg, A. AudhildKampen mot superbitchene 300111902
59Peers, BobbieLuridiumstyven 293611402
60Molaug, Marius HornVerdens verste venn 29067094
61Dahl, RoaldMatilda 290316451
62Pilkey, DavHundemannen 28634845
63Walliams, DavidGangster-bestemor 27468643
64Horst, Jørn LierMaltesergåten 27459482
65Peers, BobbieOrbulatoragenten 27407653
66Peers, BobbieKryptalportalen 27288273
67Pilkey, DavKaptein Supertruse og den store kjæligheten - not!! 27215734
68Lunde, MajaTullball 27036404
69Horst, Jørn LierUlvehundgåten 264810082
70Molaug, Marius HornVerdens verste bursdag 26417183
71Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en hemmelig kjærlighetskatastrofe - NOT! 26085155
72Grøntvedt, Nina ElisabethHappy ending, liksom? 25698832
73Horst, Jørn LierEinsteingåten 25648353
74Horst, Jørn LierLibertygåten 254610902
75Grøntvedt, Nina ElisabethAbsolutt ukyssa : NB: Dette er IKKE en klissete kjærlighetshistorie!!! 249411202
76Horst, Jørn LierTriangelgåten 24817123
77Pichon, LizGlimrende ideer (stort sett) 24265214
78Molaug, Marius HornVerdens verste ferie 24216313
79Pichon, LizTom Gates er helt konge (av og til) 24165104
80Grøntvedt, Nina ElisabethHei, det er meg! : ikke la meg bli igjen alene her- : (PS: Alt jeg nå skal fortelle deg, er 110% sant!!!) 241512721
81Solberg, A. AudhildSuperbitchenes hemmelighet 24146333
82Pichon, LizTom Gates : min geniale verden 23885904
83Hunter, ErinTilbake til villmarken 23786383
84Rowling, J.K.Harry Potter og mysteriekammeret 23769272
85Horst, Jørn LierSjøormgåten 23386663
86Pichon, LizFantastiske unnskyldninger (og masse annet kult) 23264984
87Pichon, LizAlt er helt topp (nesten) 22965144
88Grøntvedt, Nina ElisabethSupersommer : -eller? (Den sommeren da ingenting ble HELT som det skulle-) 22938012
89Horst, Jørn LierGravrøvergåten 22928892
90Molaug, Marius HornVerdens verste rektor 22897393
91Lunde, MajaSnill, snillere, snillest 22846863
92Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en ekte BFF - NOT! 22475224
93Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en populær partyjente - NOT! 22347103
94Solberg, A. AudhildSuperbitchene driter seg ut 22229352
95Pilkey, DavKaptein Supertruse og turbodassens hårreisende hevn 22083815
96Pichon, LizEkstra stilige saker (eh) 21854414
97Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en dustete dramaqueen - NOT! 21475723
98Dahl, RoaldHeksene 214612441
99Walliams, DavidDen rikeste gutten i verden 20967312
100Rowling, J.K.Harry Potter og fangen fra Azkaban 20959622

999 bibliotek er med i statistikkgrunnlaget. 157 av disse har per i dag ingen utlån.

Hos disse har 1941 avdelinger registrerte utlån i perioden.

Rapporten ble generert 23/09/2018 kl. 07:13:34


Tidligere statistikker
ÅrDatoer
20031/7 1/6 1/8 1/11 1/9 1/10 1/12
20041/4 1/9 1/2 1/11 1/3 1/8 1/10 1/7 1/5 1/6 1/12 1/1
20051/1 1/4 1/11 1/2 1/10 1/12 1/8 1/5 1/7 1/6 1/3
20061/11 1/10 1/6 1/4 1/1 1/5 1/9 1/2 1/7 1/12 1/8 1/3
20071/3 1/7 1/10 1/8 1/9 1/12 1/6 1/11 1/2 1/1
20081/2 1/4 1/3 1/10 1/12 1/9 1/1 1/11
20091/2 1/10 1/5 1/1 1/9 1/3 1/7 1/12 1/6 1/4 1/8 1/11
20101/5 1/6 1/4 1/2 1/10 1/1 1/3 1/11 1/9 1/8 1/7 1/12
20111/2 1/4 1/7 1/5 1/11 1/3 1/6 1/12 1/8 1/9 1/1 1/10
20121/7 1/5 1/10 1/1 1/3 1/12 1/9 1/4 1/8 1/6 1/2 1/11
20131/8 1/10 1/4 1/3 1/9 1/5 1/12 1/6 1/2 1/11 1/7
20141/3 1/6 1/9 1/4 1/11 1/2 1/8 1/5 1/1 1/12 1/10 1/7
20151/9 1/6 1/10 1/7 1/8 1/5 1/4 1/3 1/11 1/2 1/12 1/1
20161/9 1/7 1/6 1/11 1/3 1/12 1/4 1/10 1/8 1/5 1/2 1/1
20171/1 1/5 1/11 1/4 1/2 1/6 1/3 1/12 1/7 1/8 1/9 1/10
20181/6 1/8 1/9 1/4 1/3 1/1 1/7 1/5

Mer om Bibliotek-Systemer Asustatsamlet.tcl (v. 1.76) ©. Et produkt fra Bibliotek-Systemer As